Vývojový inženýr junior, medior, senior (12 zajímavých pozic)

People Consulting s.r.o.

ČR, Česká republika, Hlavní město Praha, Okres Kladno, Brno - město, Brno - venkov, Okres České Budějovice, Okres Jihlava, Okres Karlovy Vary, Okres Hradec Králové, Okres Liberec, Okres Olomouc, Okres Ostrava, Okres Pardubice, Plzeň - město, Okres Ústí nad Labem, Okres Zlín, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vývoj v oblasti elektroniky od A – Z (vývoj produktu a následný vývoj v oblasti automatizace)
• Práce vhodná pro zručné nadšence i velmi zkušené elektroniky
• Spolupráce se zahraničními vývojovými týmy
• Práce s nejmodernějšími SW a HW
• Budete součástí týmu vývoje elektronických komponentů pro automotive

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nadstandardní a osobní přístup ke svým zaměstnancům
• Nadprůměrné finanční ohodnocení
• Výborný adaptační program a podporu novým zaměstnancům
• Práci v multikulturním prostředí, možnost práce v zahraničí v případě zájmu
• Možnost profesního a osobního růstu
• HPP na dobu neurčitou
• Finanční podporu při relokaci až do výše 50 000,-Kč nebo služební byt až na půl roku
• Bohatý systém firemních benefitů (13. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu a na zdraví, závodní stravování, firemní akce a další)
• Termín nástupu: IHNED

Informace o náboru

hledá pro svého klienta, zahraniční společnost působící v oblasti vývoje elektronických produktů, kandidáty/kandidátky na různé pozice v oblasti vývoje. Konkrétní pozice s Vámi bude diskutována na pohovoru u našeho klienta na základě Vašich zkušeností a očekávání.

Máte-li zájem o tuto pozici použijte prosím možnost „odpovědět“.