Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Montáž off - road vozidiel /1 zmena - Horné Srnie

PEOPABLE, s. r. o.

Miesto práce
Družstevná 491, Horné Srnie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 430 EUR/mesiacdochádzkový bonus 50€, príspevok na stravu 62€, príspevok na cestovné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste domáci kutil, nadšenec áut a je vašou prednosťou manuálna zručnosť, tak čítajte ďalej, táto pracovná ponuka je vhodná práve pre vás.

Hľadáme montážnikov pre terénne vozidlá, ktorí sa chcú učiť nové veci a vzdelávať sa. Vedia si sami poradiť pri montáži či demontáži jednotlivých komponentov. Ak ste komunikatívny typ a nerobí vám problém pracovať v kolektíve.

Práca je na jednu pracovnú zmenu od 06.00-14.30 hod.

Ponúkame prácu na hlavný pracovný pomer, skrátený úväzok, živnosť alebo dohodu.

dochádzkový bonus 50 €

príspevok na stravu 3,22€/deň

príspevok na cestovné

zabezpečené ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

Vhodných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, automotive

  • manuálne zručný
  • tímový hráč
  • ochota učiť sa nové veci
  • čítanie čiastočne strojárenských výkresov
  • cit pre detail
  • zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť

Facebook : peopable.sk - tu nájdeš všetky naše aktuálne pracovné miesta !

Sme spoločnosť PEOPABLE, s.r.o., zaoberajúca sa poskytovaním práce v strojárskej, elektro a automobilovej výrobe. Pre zamestnancov zabezpečujeme v prípade potreby aj ubytovanie a dopravu do zamestnania.
Klientom pomáhame získať vhodných uchádzačov, a to vrátane ťažko obsadzovaných či už odborných alebo riadiacich pozícií. Špecializujeme sa na RECRUIT!

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Margita Veličová
Tel.: +421918041752
E-mail: poslať životopis
ID: 4810612  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 430 EUR/mesiac