Kuchár (Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo)

Penzión TEMATÍN s.r.o.

Miesto práce
Moravany nad Váhom, Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava hotových jedál a jedál á la carte

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

gastronómia
5

Penzión & Reštaurácia Tematín *** je 3. najlepším penziónom v SR podľa hodnotenia TREND TOP 2015 a 2017, je stabilnou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti gastronómie a hotelierstva už 15 rokov so stálou domácou a zahraničnou klientelou, okrem gastronomických poskytuje tiež ubytovacie a relaxačné služby. Reštaurácia bola niekoľkokrát ocenená ako najlepšia reštaurácia v Trnavskom kraji, je zameraná na prípravu jedál z lokálnych a sezónnych produktov s dôrazom na kvalitu a čerstvosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Penzión Tematín, s.r.o.
Krížna 350
922 21 Moravany nad Váhom

Kontakt

ID: 701844   Dátum zverejnenia: 3.5.2017