Recepčná

Penzion Anton, s.r.o.

Miesto práce
Sv. Cyrila a Metoda 830, 013 01 Teplička nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
624

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie. Poskytovanie komplexných informácií hosťom. Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie. Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácii hostí. Zabezpečovanie komfortu pre hosti (poradenstvo, servis). Administratíva spojená s chodom recepcie. Zodpovednosť za dodržiavanie interných nariadení.

Zľavnený vstup do hotelového fitcentra a wellnes.
Stravovanie na mieste.

Ponúkame stabilnú pracovnú pozíciu v príjemnom mladom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná aj pre uchádzačov, ktorí zatiaľ nemajú prax v danom obore.

Penzión *** Anton je moderný penzión s vysokým štandardom ubytovania a reštauračných služieb. K ubytovaniu slúži 36 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky a jeden dvojposteľový apartmán. Izby sú zariadené v príjemnom modernom štýle, ktorý poskytuje každému hosťovi adekvátne pohodlie. Každá z izieb je vybavená pripojením k internetu (wifi, LAN), televízorom s príjmom satelitných programov, kúpelňou, WC, telefónom a chladničkou. K dispozícií sú aj izby s balkónom. V penzióne sa nachádza aj reštaurácia s terasou s kapacitou 100 miest, Červený salónik s kapacitou 40 miest a Fajčiarsky salónik s kapacitou 30 miest. Tu si hostia môžu vychutnať nielen chutné jedlá slovenskej kuchyne a pizzérie, ale nájdu v nich aj vhodné kongresové priestory pre akékoľvek aktivity, napr. obchodné meetingy, firemné prezentácie, oslavy najrozličnejšieho charakteru ako napr. narodeniny, výročia, svadby. O večernú zábavu je postarané v Nočnom bare s kapacitou až 50 miest, kde je okrem príjemného posedenia možnosť zahrať si billiard.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2677462  Dátum zverejnenia: 8.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 624