Recepční a obsluha v restauraci, baru (Guest service agent)

pentahotel Prague

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pentahotels je zcela nová generace hotelů. Naši hosté zažívají větší svobodu, větší neformálnost a nový design.
Pentalounge představuje příjemnou alternativu k obyčejným hotelovým halám a formálním restauracím.

Do tohoto prostředí hledáme nové kolegy na pozici Guest service agent pro pentahotel v PRAZE a nebo pro pentahotel ROSTOCK v Německu

Na pozici Guest service agent se střídá práce na recepci, v restauraci, za barem a obsluha klientů v konferenčních místnostech.

Požadujeme:

  • zkušenost v oblasti pohostinství v F & B a / nebo FO oddělení
  • ovládání některého z hotelových programů (nejlépe Opera, Micros)
  • znalost angličtiny na pokročilé úrovni
  • chuť pracovat s lidmi
  • možnost práce ve směnách (ranní, odpolední)

Budeme rádi, když nám zašlete Váš životopis.

Nabízíme

  • práci v novém, moderním hotelu, v mladám kolektivu
  • prohloubení pracovních zkušeností v oblasti recepce, restaurace a na konferencích
  • možnost cestovat v rámci řetězce za speciální zaměstnaneckou cenu
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • neformální uniformu (džíny & triko od firmy Diesel)
  • možnost práce v zahraničí

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3107282  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.