Obchodníčka/Obchodník

PENTA SK, s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• maloobchodný predaj kompletneho produktoveho portfolia,
• zaistenie dennej komunikácie,rozvíjanie a udrziavanie vzťahov s našimi odberateľmi,
• riešenie jednotlivých obchodných prípadov,
• sledovanie a porovnavanie konkurencnych cien
• prijem a vydaj tovaru
• praca s hotovostou

• malý, príjemný, mladý, dynamický a priateľský kolektív,
• príjemné pracovné prostredie,
• potrebné preškolenie a priebežné profesionálne vzdelávanie,
• zodpovedajúce finančné ohodnotenie v závislosti na dosiahnutých výsledkoch,
• mobilný telefón,
• pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti z oblasti predaja
• znalosť trhu v oblasti internetoveho predaja

Penta SK s.r.o. vznikla v roku 2005 ako slovenské zastúpenie firmy PENTA CZ s.r.o., ktorá pôsobí na trhu s výpočtovou technikou ako nástupca firmy Penta Strakonice v.o.s, ktorá vznikla už v roku 1992. Od začiatku si buduje image obchodného partnera. Managment firmy vidí ako prvotnú maximálnu spokojnosť svojích klientov a pri styku so zákazníkom je kladený zvláštny dôraz na individuálny prístup ku každému z nich so snahou o nájdenie najvhodnejšieho riešenia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Stará Ivánska cesta 1/C
821 04 Bratislava
ID: 417274   Dátum zverejnenia: 4.11.2016