Recepčná pre Bory Mall Management

Penta Investments, s. r. o.

Miesto práce
Bory Mall, Bratislava
Termín nástupu
02.07.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Kontakt s návštevami a ich prijímanie
* Obsluha návštev a zodpovednosť za poriadok v zasadacích miestnostiach
* Prepájanie a vybavovanie telefonátov
* Administratívna podpora prideleným manažérom podľa aktuálnej potreby
* Centrálne objednávanie občerstvenia
* Zabezpečenie vybavenia kancelárií, starostlivosť o kvety, kancelárske potreby, vizitky, mobilné telefóny
* Príjem faktúr na darčekové karty, ich kontrola a evidencia
* Potlač darčekových kariet
* Spracovanie pošty
* Evidencia, kopírovanie a archivácia dokumentov
* Travel desk

V prípade záujmu zašlite svoj životopis s FOTOGRAFIOU na adresu [email protected].
Do predmetu je potrebné uviesť názov pozície.
Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Príjemné vystupovanie a reprezentatívny vzhľad
* Ochota, dôslednosť, spoľahlivosť
* Flexibilná osobnosť schopná pracovať pod stresom
* Dobré komunikačné a organizačné zručnosti
* Aktívna znalosť anglického jazyka
* Skúsenosť na podobnej pozícii je výhodou

Penta Investments je jeden z najväčších investorov v CEE. Penta sa zameriava na dlhodobé investície v oblasti zdravotníctva, finančných služieb, maloobchodu, vo výrobe, médiách a realitnom developmente. Penta je jedným z najväčších zamestnávateľov v regióne, zaisťuje prácu pre viac než 44 000 ľudí. Penta pôsobí na viac než desiatich trhoch v rámci celej Európy a má zastúpenie v Prahe, Bratislave a Varšave. Zameriava sa na obchodné príležitosti, kde môže uplatniť svoje odborné schopnosti ako aktívny a angažovaný vlastník.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3108865  Dátum zverejnenia: 21.6.2017