Controller pre Real Estate

Penta Investments, s. r. o.

Miesto práce
Digital Park II, Einsteinova 25, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Sledovanie finančných rozpočtov jednotlivých projektov divízie Real Estate.
• Príprava plánu Cash flow pre developerske projekty (pravidelne a ad hoc).
• Kontrola a vyhodnocovanie plánu Cash flow pre developerske projekty (pravidelne a ad hoc).
• Kontrola a analýza nákladov projektov, zisťovanie nedostatkov, odporúčanie a iniciovanie systémových opatrení pre lepšiu kontrolu nákladov a ich znižovanie.
• Analýza, kontrola a optimalizácia procesu ročného vyúčtovania nákladov nájomníkom
• Pravidelná kontrola súladu dát v informačnom systéme s metodikou controllingu (strediská, projekty, dimenzie).
• Kooperácia pri zavádzaní informačného systému, komunikácia s dodávateľom informačného systému a riešenie otázok na „help desku“.
• Príprava podkladov a komunikácia pre externé oceňovanie nehnuteľností.
• Výpočet/kontrola dodržiavania finančných a nefinančných podmienok externého financovania.
• Podieľať na príprave biznis modelov pre valuácie jednotlivých projektov.
• Príprava rôznych ad hoc finančných reportov podľa pokynov primárneho nadriadeného.
• Vykonávanie ďalšej operatívy podľa pokynov primárne nadriadeného.

• Zaujímavá práca v dynamickej spoločnosti
• Caffeteria benefitov
• Možnosť Home office
• Podpora vzdelávania
• Zodpovedajúce pracovné ohodnotenie

V prípade, že Vás pozícia zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite prosím Vaše CV na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosť s RE a prehľad v RE je výhodou
• Znalosť SAPu je podmienkou
• Pokročilá znalosť MS Excel a MS Office všeobecne
• Zodpovedná , samostatná a systematická osobnosť
• Dobré analytické schopnosti
• AJ na komunikatívnej úrovni
• Znalosť IFRS výhodou

Penta Investments je jeden z najväčších investorov v CEE. Penta sa zameriava na dlhodobé investície v oblasti zdravotníctva, finančných služieb, maloobchodu, vo výrobe, médiách a realitnom developmente. Penta je jedným z najväčších zamestnávateľov v regióne, zaisťuje prácu pre viac než 44 000 ľudí. Penta pôsobí na viac než desiatich trhoch v rámci celej Európy a má zastúpenie v Prahe, Bratislave a Varšave. Zameriava sa na obchodné príležitosti, kde môže uplatniť svoje odborné schopnosti ako aktívny a angažovaný vlastník.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2633251  Dátum zverejnenia: 5.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou