Accountant

Penta Investments, s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova 25, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie štatutárneho účtovníctva podľa platných predpisov;
- evidencia hmotného a nehmotného majetku, inventarizácia;
- reporting pre účely konsolidácie podľa IFRS;
- účtovná závierka;
- spracovanie priznania k DPH a dani z príjmov právnických osôb, cestná daň;
- kontakt s príslušnými úradmi;
- príprava podkladov pre audit;
- manažérsky reporting.

- zaujímavá práca v dynamickej spoločnosti;
- ročný bonus;
- caffeteria bonus;
- podpora vzdelávania;
- služobný mobilný telefón;
- služobný notebook;
- možnosť čerpania home office a sick days;
- zapožičanie firemného automobilu aj na súkromné účely.

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.
Za pochopenie vopred ďakujeme!
HR Team

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického smeru;
- min. 5 rokov praxe v účtovníctve;
- aktívna znalosť systému SAP - podmienkou;
- znalosť Hyperion - výhodou;
- komplexná znalosť účtovnej problematiky a DPH;
- samostatnosť, starostlivosť, zodpovednosť.

Penta Investments je jeden z najväčších investorov v CEE. Penta sa zameriava na dlhodobé investície v oblasti zdravotníctva, finančných služieb, maloobchodu, vo výrobe, médiách a realitnom developmente. Penta je jedným z najväčších zamestnávateľov v regióne, zaisťuje prácu pre viac než 44 000 ľudí. Penta pôsobí na viac než desiatich trhoch v rámci celej Európy a má zastúpenie v Prahe, Bratislave a Varšave. Zameriava sa na obchodné príležitosti, kde môže uplatniť svoje odborné schopnosti ako aktívny a angažovaný vlastník.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1818013  Dátum zverejnenia: 10.1.2017