Part-time Asistentka pre partnerov spoločnosti (od 17:00 hod - 20 hod.)

Penta Investments, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.10.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* pracovná doba od 17.00 - 20.00 hod
* kontakt s návštevami, ich prijímanie a obsluha
* organizácia stretnutí
* príprava podkladov pre stretnutie (kopírovanie, viazanie dokumentov a pod.)
* spracovanie pošty
* prepájanie a vybavovanie telefonátov
* v prípade potreby zastupovanie denných asistentiek a dennej recepčnej
* administratívna podpora podľa aktuálnej potreby

V prípade, že Vás pozícia zaujala zašlite svoj životopis v anglickom jazyku s FOTOGRAFIOU na uvedenú adresu. Do poznámky prosím uvedte názov pozície. Pozíciu obsadzujeme dlhodobo (práca pondelok - piatok vo večerných hodinách).
Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Hľadáme študentku VŠ so skúsnosťami s administratívnou prácou.
Zároveň požadujeme:
* samostatnosť;
* profesionalitu;
* dôslednosť;
* časovú flexibilitu
* dobrú znalosť AJ
* organizačné schopnosti;
* spoľahlivosť;
* základy spoločenského správania;
* lojalitu;
* diskrétnosť.

Penta je pôvodom stredoeurópska investičná skupina, ktorá bola založená v roku 1994. Zameriava sa na dlhodobé investície do aktív, pričom v súčasnosti rozvíja firmy a projekty predovšetkým v zdravotníctve, finančných službách, maloobchode, výrobe a v realitnom developmente. Z lokálnej firmy Penta vyrástla na medzinárodnú skupinu s investíciami na viac než desiatich trhoch Európy. Jej portfóliové spoločnosti poskytujú zamestnanie viac než 35 000 pracovníkom. Penta vlastní aktíva v hodnote 6,7 miliárd EUR. Realizuje investície, v ktorých môže uplatniť svoje skúsenosti a aktívne sa podieľať na ich riadení.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Penta Investments, s.r.o.
Digital Park II, Einsteinova 25
851 01 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1375623   Dátum zverejnenia: 20.9.2016