Leasing Consultant

Penta Investments, s. r. o.

Miesto práce
Sky Park Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2022
1 500 EUR/mesiacFinálna mzda sa odvíja od skúseností uchádzača. Súčasťou odmeňovania je aj odmeňovací systém.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do developerskej spoločnosti Alto Real Estate s atraktívnymi developerskými projektami (Sky Park, Digital park, Jurkovičova Tepláreň) hľadáme Leasing Consultanta.

Náplň práce:

* Prenájom komerčných nehnuteľností
* Vykonávanie obhliadok priestorov
* Proaktívne vyhľadávanie potenciálnych klientov
* Budovanie a udržiavanie vzťahov s klientami
* Príprava a vyjednávanie komerčných ponúk
* Príprava právnej dokumentácie v spolupráci s právnikom
* Pomoc pri tvorbe leasingovej stratégie
* Účasť na tvorbe marketingovej stretégie a príprave kampaní projektov
* Spolupráca pri Fit Out-e priestorov
* Analýza trhu

* 5 týždňov dovolenky
* Caffeteria bonusov
* Multisport karta
* Podpora vzdelávania
* Firemné akcie
* Stravné lístky
* Výborný kolektív

V prípade záujmu zašlite svoj životopis s FOTOGRAFIOU na adresu [email protected].
Do predmetu je potrebné uviesť názov pozície.
Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Power Point - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do tímu hľadáme kandidáta, ktorý je:

* Zameraný na predaj a na dosiahnutie cieľa
* Rád komunikuje
* Má schopnosť si vytvoriť a udržiavať vzťahy
* Je proaktívny, hľadá riešenia a doťahuje úlohy do konca
* Má dobré vyjednávacie schopnosti
* Je tímový hráč, ale keď treba vie pracovať aj samostatne
* Má dobré znalosti MS Office , ppt, xls
* Má predošlú skúsenosť v oblasti Real estate aspoň 1 rok

Penta Investments je jeden z najväčších investorov v CEE. Penta sa zameriava na dlhodobé investície v oblasti zdravotníctva, finančných služieb, maloobchodu, vo výrobe, médiách a realitnom developmente. Penta je jedným z najväčších zamestnávateľov v regióne, zaisťuje prácu pre viac než 44 000 ľudí. Penta pôsobí na viac než desiatich trhoch v rámci celej Európy a má zastúpenie v Prahe, Bratislave a Varšave. Zameriava sa na obchodné príležitosti, kde môže uplatniť svoje odborné schopnosti ako aktívny a angažovaný vlastník.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1348478  Dátum zverejnenia: 15.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac