Épületgépész szerelésvezető (Magyar nyelv – anyanyelvi szint )

PENTA INDUSTRY KFT.

A munkavégzés helye
Budapest, Magyarország

A magyar tulajdonú Penta Industry Kft., ipari, energetikai, mély- magasépítészeti, épületgépészeti, projektek generál kivitelezésével foglalkozik.

A következő pozícióba keres munkatársat:

Épületgépész szerelésvezető

Főbb feladatok, munkák:
• Kivitelezés helyszínén épületgépész munkák irányítása
• Alvállalkozók munkájának koordinálása
• Folyamatos beszámolás a projektvezető felé
• Az elvárt/kitűzött minőségi, határidős célok elérésének felügyelete

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• Mobiltelefon
• Laptop
• Céges autó
• Magyarországi lakhatás biztosított

Információk a kiválasztási folyamatról

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzokat várunk, referenciák megjelölésével.

OKJ

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Mesterfok (C2)

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Középfokú gépész szakképzettség
• Épületgépészeti (víz, csatorna, gáz, hűtés, fűtés, légtechnika) rendszerek – ebből legalább két-három rendszer - kivitelezésében szerzett tapasztalat.
• Legalább 3 éves szerelésvezetői gyakorlat
• Felhasználói szintű számítógép használat
• Kiváló szervező- és problémamegoldó készség
• Magyar nyelv napi folyékony használata

Vállalkozásunk 2011 márciusában alakult,cégünk az erőmű és ipari technológiai megoldásokat tűzte ki fő profilul. Ezen felül komoly szakértelemmel állunk rendelkezésére magas és mélyépítési létesítmények, épületgépészeti rendszerek tervezése, kivitelezése, üzemeltetésekor.

Munkatársaink komoly szakmai tapasztalattal bírnak az említett területeken. Kollégáink folytonosan továbbképzéséken vesznek részt, fejlesztve tudásukat a legmodernebb eljárások, technológiák elsajátítása, és hatékonysága érdekében.

Kiemelten fontos számunkra, hogy a fenntartható fejlődés elérését biztosító intézkedések, a minőségbiztosítási, környezetirányítási valamint a munka és egészségvédelmi irányítási rendszereink egymást kölcsönösen támogató, erősítő rendszerek legyenek. Célunk a közös elemek, folyamatok kiválasztása, meghatározása, és rendszerszemléletű megközelítése.
ID: 3067961  Dátum zverejnenia: 19.5.2017