Vodič cisternového vozidla

Mlyn Bratislava, Račianska 72, 830 03 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vozidlo a kontrola jeho prevádzkyschopnosti
- dodržiavanie pracovného rozvrhu a určenej trasy
- vedenie záznamov o prevádzke vozidla, obstarávanie a kompletizácia dopravných dokumentov, colných a iných dokladov. - Riadenie vozidla riadnym a bezpečným spôsobom s ohľadom na stav vozovky, počasie, charakter nákladu a dopravné podmienky pri dodržiavaní predpisov o pracovnej dobe vodiča
- údržba a bežné opravy vozidla, kontrola nástrojov, vybavenia a komunikačných zariadení
- kontrola naloženia vozidla, a v prípade potreby, pomoc so správnym rozdelením a zabezpečením nákladu v rámci stanovenej nosnosti vozidla
- kontrola vykládky vozidla, predávanie sprievodných dokumentov, prípadne výber tržieb a poplatkov

- prosperujúca spoločnosť so stabilným postavením na Slovenskom aj Českom trhu hľadá kolegu do tímu, ktorému vieme ponúknuť:
- istotu a dlhodobé zamestnanie
- zvýhodnené PZP a havarijné poistenie pre všetkých zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 27. 2. 2015.

Životopisy prosím zasielajte elektronicky mailom na uvedenú adresu. Životopisy zasielané poštou nebudú do výberu zaradené.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.

Súhlasím, aby spoločnosť PENAM SLOVAKIA, a.s. so sídlom Štúrova 74/138, 949 35 Nitra spracovával moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších právnych predpisov, po dobu 6 mesiacov.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.V prípade, že Vás do 1 týždňa od zaslania Vášho životopisu telefonicky neskontaktujeme, nepostúpili Ste do užšieho výberového konania a želáme Vám veľa úspechov v budúcnosti.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

-VP sk. C, E - podmienkou
- flexibilita, zodpovednosť
- nutnosť vlastniť doklad o psychologickej spôsobilosti vodiča, tachografovú kartu vodiča, kvalifikačnú kartu vodiča
- 37,5 hod. pacovný čas / týždenne
- maďarský jazyk výhodou

Spoločnosť AGROTEC Slovensko s.r.o. vznikla 25. 11. 1993. Je autorizovaným predajcom nákladných a úžitkových vozidiel značky IVECO a FIAT PROFESSIONAL, osobných automobilov značky JEEP a importérom poľnohospodárskej techniky značky NEW HOLLAND. Pôvodné obchodné meno spoločnosti – BMC, spol. s r.o. sa od 1.5.2016 zmenilo na AGROTEC Slovensko s.r.o. V januári 2011 sa spoločnosť stala členom skupiny AGROTEC, ktorá je jedným z najvýznamnejších dodávateľov poľnohospodárskej, stavebnej a dopravnej techniky pre Českú, Slovenskú a Maďarskú republiku.

AGRI CS Slovakia s.r.o. je súčasťou skupiny AGROTEC GROUP, najväčšieho dodávateľa pozemnej techniky (poľnohospodárskej a stavebnej techniky, nákladných a osobných áut) na území CZ, SK a HU s tradíciou od roku 1990.
Stratégiou AGRI CS Slovakia je rozširovať ponuku služieb pre poľnohospodárov. Neustále posilňuje svoje postavenie v predaji a servise poľnohospodárskej a stavebnej techniky na Slovensku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marián Chovan
E-mail: poslať životopis
ID: 1594845  Dátum zverejnenia: 28.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou