Reagujte bez životopisu

Hľadáte istotu a stabilnú prácu? To Vám vieme zaručiť aj v tomto období! Ponúkame prácu na pozícii vodič nákladného vozidla/vodič dodávky

pekáreň Nitra, Štúrova 74/138, Nitra
Miesto práce
Štúrova, Nitra-Mlynárce
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiac1000 € brutto je priemerný mesačný zárobok + stravné cca 100 € netto plne hradené zamestnávateľom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie vozidla nad 3,5 tony/do 3,5 t
- naloženie a vykládka svojho auta
- rozvoz potravinárskych výrobkov podľa pridelenej trasy
- vedenie záznamov o prevádzke vozidla

- možnosť práce v prosperujúcej spoločnosti so stabilným postavením
na slovenskom aj českom trhu
- istotu a dlhodobé zamestnanie
- výhodný nákup produktov zamestnaneckej kvality
- výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine
- zdravotný preukaz, odborné školenia

Životopisy prosím zasielajte elektronicky mailom na uvedenú adresu a do predmetu správy uvádzajte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

- flexibilita, zodpovednosť
- skúsenosť s rozvozom - VÝHODOU
- v prípade vodič. p. sk. C sú podmienkou aj ostatné doklady (KKV, tachografová karta, psychotesty)

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marián Chovan
E-mail: poslať životopis
ID: 1554321  Dátum zverejnenia: 16.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac