Inšpektor kvality /Trebišov

Miesto práce
okres Trebišov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie funkčnosti systému kvality a zdravotnej nezávadnosti
- kontrola v rámci vstupných, medzioperačných a výstupných skúšok podľa platných špecifikácií a postupov
-kontrola dodržiavania výrobnej a hygienickej praxe vrátane sanitačných postupov
- kontrola vedenia záznamov v rámci systému kvality spoločnosti a záznamov na CCP a CP v čase
-spolupráca s obchodným odd. v rámci riešenia reklamácií
-vykonávanie kontrolu funkčnosti metrologických zariadení, činnosti údržby a zamestnancov vo vzťahu ku kvalite a zdravotnej nezávadnosti
-zabezpečuje uskutočňovanie prevedenia mikrobiologických odber. vzoriek, ich odvoz pre vyšetrenie, podľa inter. plánu
- zabezpečuje a uskutočňuje výrobkové audity

Životopisy prosím zasielajte elektronicky mailom na uvedenú adresu a do predmetu správy uvádzajte názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Životopisy zasielané poštou nebudú do výberu zaradené.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.

Súhlasím, aby spoločnosť PENAM SLOVAKIA, a.s. so sídlom Štúrova 74/138, 949 35 Nitra spracovával moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 428/ 2002 Zb. o ochrane osobných údajov, po dobu 6 mesiacov.

Prijmite naše ospravedlnenie, vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, preto budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.V prípade, že Vás do 2 týždňov od zaslania Vášho životopisu telefonicky neskontaktujeme, žiaľ nepostúpili Ste do užšieho výberového konania a želáme Vám veľa úspechov v budúcnosti pri inej pracovnej pozícii.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

v potravinárskom alebo chemickom odbore

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Pozícia je vhodná aj pre absolventov SŠ, v odbore potravinárskom alebo chemickom je podmienka!
- Prax na pozícii je výhodou.
- Hľadáme komunikatívnu osobnosť, tímového hráča.

Spoločnosť AGROTEC Slovensko s.r.o. vznikla 25. 11. 1993. Je autorizovaným predajcom nákladných a úžitkových vozidiel značky IVECO a FIAT PROFESSIONAL, osobných automobilov značky JEEP a importérom poľnohospodárskej techniky značky NEW HOLLAND. Pôvodné obchodné meno spoločnosti – BMC, spol. s r.o. sa od 1.5.2016 zmenilo na AGROTEC Slovensko s.r.o. V januári 2011 sa spoločnosť stala členom skupiny AGROTEC, ktorá je jedným z najvýznamnejších dodávateľov poľnohospodárskej, stavebnej a dopravnej techniky pre Českú, Slovenskú a Maďarskú republiku.

AGRI CS Slovakia s.r.o. je súčasťou skupiny AGROTEC GROUP, najväčšieho dodávateľa pozemnej techniky (poľnohospodárskej a stavebnej techniky, nákladných a osobných áut) na území CZ, SK a HU s tradíciou od roku 1990.
Stratégiou AGRI CS Slovakia je rozširovať ponuku služieb pre poľnohospodárov. Neustále posilňuje svoje postavenie v predaji a servise poľnohospodárskej a stavebnej techniky na Slovensku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marián Chovan
E-mail: poslať životopis
ID: 1278376  Dátum zverejnenia: 23.6.2015