Vodič/asistent/ Obchodný zástupca/ Regionálny zástupca

PENAG, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame možnosť vlastného podnikania ako regionálny zástupca konceptu Novodobá Sanitka pre Bratislavu I, II, III, IV a BA V.
Preprava osôb k lekárovi, do nemocnice či do kúpeľov. Poskytovanie asistencie seniorom, imobilným...

• know-how úspešného konceptu
• jednotná propagácia a marketingová podpora
• podpora a poradenstvo pri zahájení podnikania
• zaškolenie a právna podpora
• zázemie úspešnej spoločnosti
• transparentné pravidlá, možnosť rozvoja

Jedinečná možnosť byť prvý vo svojom obvode s perspektívou vybudovania siete. Základné informácie o ponuke a podmienkach pre podnikanie s konceptom Novodobá Sanitka nájdete na www.penag.sk.
Potrebný automobil SUV/MPV bielej farby, bydlisko v Bratislave, vodičská prax a znalosť teritória. Prax v zdravotníctve alebo soc. sfére výhodou.
Neponúkame pracovný pomer, ponúkame spoluprácu. Konkrétne podmienky pre Bratislavu pri osobnom jednaní.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, opatrovateľstvo, sociálna práca, zdravotnícky asistent

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• dodržiavanie konceptu
• komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita
• empatia ku klientom a trpezlivosť
• príjemné vystupovanie, schopnosť
sebamotivácie
• dobrá fyzická kondícia
• vodičský preukaz sk. B + prax min. 3 roky

Spoločnosť PENAG s.r.o. na základe plnej moci od Senior Sanitka o.z., prevádzkuje a rozvíja koncept Senior Sanitka pre celé územie Slovenska. Našou misiou je poskytovanie pomoci tým ľuďom, ktorí sú na pomoc odkázaní, a ich príbuzní či známi nie vždy majú čas a prostriedky im túto pomoc zabezpečiť vlastnými silami.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3028198  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa výkonu