Špecialista predaja do pripravovanej TETA drogérie Svidník

Teta Drogérie SR s. r.o.

Miesto práce
okres Svidník
Termín nástupu
17.05.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej pripravovanej novej predajne TETA Drogerie v Svidníku, hľadáme Špecialistky predaja.

Náplň práce:
  • starostlivosť o zákazníka, aktívny predaj,
  • sledovanie expirácie,
  • práca na pokladni,
  • dokladanie tovaru,
  • udržiavanie reprezentatívneho vzhľadu na predajne.

Predajne TETA drogerie sa menia. Prichádzame s novým konceptom, kde ponúkame zákazníkom príjemné nákupné prostredie a široký sortiment tovaru. Taktiež pre Vás zavádzame zákaznícky TETA klub.

Výberové konanie bude prebiehať v termíne do 5 .5.2017.

  • práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti,
  • kultivované a inovatívne pracovné prostredie,
  • zázemie jedinečného konceptu maloobchodného predaja,
  • zamestnanecké zľavy,
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách,
  • možnosť rozvíjať svoju kariéru

Svoje životopisy zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu [email protected]
K žiadosti je nutné zaslať aj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa Z. č. 122/2013.

Prijmite naše ospravedlnenie, vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, preto budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. V prípade, že Vás do 1 mesiaca od zaslania Vášho životopisu telefonicky neskontaktujeme, žiaľ nepostúpili Ste do užšieho výberového konania a želáme Vám veľa úspechov v budúcnosti pri inej pracovnej pozícii.

Za pochopenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

  • prax na obdobnej pozícii - predavačka, asistentka predaja, špecialistka predaja,
  • ochota učiť sa novým veciam,
  • zodpovedný prístup k práci,
  • vysoké pracovné nasadenie,
  • prirodzená ochota byť zákazníkovi užitočná/ý a nápomocná/ý počas procesu nákupu,
  • aktivitu pri jednaní so zákazníkom

Teta Drogérie SR s.r.o. - veľkoobchod s drogériou a kozmetikou, prevádzkovateľ maloobchodnej značky TETA DROGÉRIE.
Prečo sa stať súčasťou nášho tímu? Toto si naši zamestnanci cenia najviac:
- INOVATÍVNE A MODERNÉ PRACOVNÉ PROSTREDIE,
- PRÍJEMNÁ FIREMNÁ KULTÚRA - sú nám vlastné také hodnoty, ako KOLEGIALITA, PRIATEĽSTVO, RODINA, ĽUDSKOSŤ A PODPORA,
- PRÍLEŽITOSŤ PRE RÝCHLY KARIÉRNY RAST,
- VYTVORENÉ PODMIENKY PRE PLNOHODNOTNÉ ZOSÚLADENIE PRACOVNÉHO A OSOBNÉHO ŽIVOTA,
- MNOŽSTVO ZAUJÍMAVÝCH ZAMESTNANECKÝCH VÝHOD

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tomáš Fülöp, ACC
E-mail: poslať životopis
ID: 3026113  Dátum zverejnenia: 22.4.2017