Hľadá sa šikovný zámočník a zvárač prototypovej dielne - Prototypár

PELLENC s.r.o.

Miesto práce
Kočovská 18, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 400 EUR/mesiac(Finálna mzda závisí od pracovných skúseností, kvality a výkonu kandidáta. Mzda pozostáva zo základnej mzdy + dochádzkový bonus + rizikový príplatok + štvrťročné prémie).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za realizáciu bodovacích(zváracích), lisovacích, montážnych a iných prípravkov pre potreby výroby,
- výroba zváracích a montážnych prípravkov,
- realizácia prototypov,
- aktívna spolupráca s konštrukčnou kanceláriou,
- zodpovednosť za realizáciu kovových konštrukcií pre potreby PSRO,
- spolupráca pri oprave existujúcich strojných zariadení s výnimkou VTZ.

- štvrťročné odmeny
- dochádzkový bonus vo výške 80€/mesiac
- 13. plat
- náborový príspevok až do výšky 400€
- príspevok na dopravu do zamestnania
- firemný autobus
- finančné odmeny pri pracovnom jubileu do výšky pol až dvoj násobku mesačnej mzdy
- príspevok na III. pilier
- MultiSport karta
- spoločensko-športové podujatia
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Svoju žiadosť a profesijný štruktúrovaný životopis môžete zaslať e-mailom na adresu: [email protected].
Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú náš požiadavkový profil.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí nebudú pozvaní na pohovor, budú skartované v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

1

Znalosť zvárania MIG/MAG (CO2) - podmienkou .
Znalosť čítania výkresovej dokumentácie - podmienkou.
Skúsenosti s výrobou zvarencov.
Samostatnosť pri navrhovaní a výrobe zváracích prípravkov.
Kreatívne myslenie.

Pellenc, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy Pellenc SA z Francúzska - svetového lídra mechanizácie prác vo vinohrade, ktorej prioritou je neustála inovácia.
Pellenc, s.r.o. sa zaoberá výrobou a montážou montážnych celkov pre stroje na obrábanie viniča a olivovníka.
www.pellenc.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4711978  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac