Strategický nákupca

PELLENC s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiac-výška základnej mzdy závisí od predchádzajúcich skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Správa a udržiavania dodávateľského portfólia.
- Aktívna komunikácia s dodávateľmi.
- Vyhľadávanie nových dodávateľov.
- Vyjednávanie dodacích podmienok a uzatváranie kontraktov.
- Dopytovanie cien katalógových aj výkresových dielov.
- Dopytovanie konštrukčných zmien.
- Implementácia konštrukčných zmien u dodávateľa.
- Aktualizácia nákupných dát (cenníkov, dodacích dôb, veľkosti dávok).
- Technická znalosť pri nákupe náradia a nástrojov.
- Skúsenosti s obstarávaním réžijného materiálu.
- Schopnosť riadiť a spracovávať operatívnu nákupnú agendu.
- Príprava a reporting KPI.
- Dosahovanie úspor v zmysle definovaných cieľov.
- Príprava podkladov pre rozpočet z hľadiska nákupných cien.
- Koordinácia aktivít strategického nákupu komodít s materskou spoločnosťou vo Francúzsku.
- Koordinácia aktivít strategického nákupu s ostatnými dcérskymi spoločnosťami v skupine Pellenc.
- Zlepšovanie procesov strategického nákupu.
- Aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami (konštrukcia, supply chain, expedícia, kvalita...).

- štvrťročné odmeny
- 13. plat
- náborový príspevok až do výšky 400€
- príspevok na dopravu do zamestnania
- finančné odmeny pri pracovnom jubileu
- príspevok na III. pilier
- MultiSport karta
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- spoločensko-športové podujatia

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Svoju žiadosť a profesijný štruktúrovaný životopis môžete zaslať e-mailom na adresu: [email protected].
Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú náš požiadavkový profil.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí nebudú vybraní, budú skartované v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za pochopenie.
Odpovieme len vybratým uchádzačom, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

3

- Prax v oblasti strategického nákupu minimálne 3 roky.
- Vyjednávacie schopnosti.
- Skúsenosti z výrobnej spoločnosti výhodou.
- Znalosť technickej dokumentácie.
- Skúsenosti s prácou v ERP (znalosť systému IFS – výhodou.)
- Skúsenosti s analytikou nákupu.
- Znalosť francúzskeho jazyka výhodou.

Pellenc, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy Pellenc SA z Francúzska - svetového lídra mechanizácie prác vo vinohrade, ktorej prioritou je neustála inovácia.
Pellenc, s.r.o. sa zaoberá výrobou a montážou montážnych celkov pre stroje na obrábanie viniča a olivovníka.
www.pellenc.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421327406208
E-mail: poslať životopis
ID: 4650020  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac