Pracovník na rozbeh výroby káblových zväzkov

PELLENC s.r.o.

Kočovská 18, 91501 Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

sprevádzkovanie a zavedenie výroby káblových zväzkov pre potreby spoločnosti Pellenc
spracovanie technickej dokumentácie pre potreby výroby
tvorba výrobného plánu a plánovanie kapacít

ponúkame perspektívne zamestnanie a neustály rozvoj
výborné pracovné podmienky

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

prax v oblasti výroby káblových zväzkov, znalosť technológií, komponentov, výrobných postupov
perfektné čítanie výkresovej dokumentácie
organizačné a komunikačné schopnosti
skúsenosti s vedením malého kolektívu

Pellenc, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy Pellenc SA z Francúzska - svetového lídra mechanizácie prác vo vinohrade, ktorej prioritou je neustála inovácia.
Pellenc, s.r.o. sa zaoberá výrobou a montážou montážnych celkov pre stroje na obrábanie viniča a olivovníka.
www.pellenc.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1889637  Dátum zverejnenia: 6.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou