Letenkový špecialista v Pelikáne

pelicantravel.com s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Od 1 300 EUR/mesiac+ variabilné odmeny. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšených cestovateľov, ktorí chcú svoju vášeň zdieľať ďalej s našimi klientmi či kolegami aj na profesionálnej úrovni a spoločne tak premeniť sny o cestovaní na skutočnosť.

Ak je komunikácia tvojou silnou stránkou a môžeš sa pochváliť proklienstkým prístupom, si rád v dynamickom prostredí, kde si vieš dobre organizovať prácu a zároveň ti orientácia v rôznych softvérových systémoch nerobí problém, určite čítaj ďalej.

Ako náš nový kolega/kolegyňa budeš súčasťou cestovateľských príbehov našich klientov prostredníctvom poskytovania podpory a promptných riešení ich požiadaviek a otázok v tíme letenkových špecialistov.

My sa postaráme o intenzívne (nielen) úvodné školenia s individuálnym prístupom, vďaka ktorým sa budeš rýchlo cítiť ako plnohodnotný člen pelikánskej posádky.

Čo bude tvojou úlohou?
- komunikácia s klientmi – telefonicky a e-mailom
- komunikácia s leteckými spoločnosťami – telefonicky a e-mailom v anglickom jazyku
- spracovanie a vybavenie požiadaviek klientov ohľadom ich vysnívaných leteniek
- práca s globálnymi rezervačnými systémami a internými programami pre správu a servisovanie leteniek a ďalších produktov
- aktívny predaj doplnkových produktov a služieb k letenkám
- pomoc klientom pri ich cestách a pri vzniknutých situáciách
- komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami
- kontinuálne vzdelávanie v oblasti soft skills, rezervačných systémov a trendoch v súvislosti s leteckými spoločnosťami a odvetvím cestovného ruchu

Keďže sme našim klientom k dispozícii v pravidelnom čase, pracovná doba na tejto pozícii je fixná medzi 9:00 až 17:00 hod.

Byť súčasťou Pelikánu je radosť a to aj pre tieto dôvody:

- ak Ti v tele koluje krv cestovateľa, určite oceníš parádne zľavy na letenky, dovolenky a iné pelikánske firemné produkty
- celoročné cestovné poistenie aj na tvoje súkromné cesty plne pokrýva Pelikán
- aplikácia na cvičenie Up Balansea Ti pomôže k vyplaveniu endorfínov, ale tiež si vďaka nej môžeš dopriať relax
- online cvičenie z pohodlia domova prostredníctvom stránky InstaGYM.sk
- 4 "wellbeing days" voľna navyše, ktoré môže každý využiť podľa svojej slobodnej vôle a osobných preferencií na aktivity, ktoré podporujú regeneráciu tela a mysle
- na presun centrom mesta môžeš využiť naše elektrokolobežky
- vzdelávanie s individuálnym prístupom našich trénerov a množstvo zaujímavých školení pre tvoj osobný a profesijný rozvoj
- práca v dynamickom a modernom prostredí v renomovanej firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Určite nám napíš ak:

- máš zručnosť v komunikácii so zákazníkmi a nezaskočia ťa ani námietky
- aktívne pracuješ tak, aby si prekonal zákaznícke očakávania
- si v práci samostatný a dotiahneš veci dokonca
- máš chuť profesijne rásť, učiť sa a zlepšovať procesy
- trpezlivosť, ochota pomôcť a zdolávanie výziev sú tvoje osobné črty
- ti logické rozmýšľanie nerobí problém
- sa chceš pridať do tímu cestovateľských nadšencov

Veľkým plusom je ak:

- máš aspoň dvojročnú skúsenosť s predajom leteniek alebo dovoleniek
- máš skúsenosť s rezervačnými systémami Galileo/Amadeus
- máš prehľad o práci vo svete leteniek a cestovnom ruchu
- ovládaš maďarský, poľský, nemecký alebo iný jazyk

Sme otvorená a slobodná firma, ktorá sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Cestovanie je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci robiť ešte lepšie. Sme tu vždy pre každého zákazníka na 100%, s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní zákazníci.

Pelikán vznikol v roku 2004 a odvtedy je najväčší predajca leteniek na Slovensku. Dnes už okrem leteniek vyrába vlastné pobytové balíčky, aj vyhľadáva top dovolenky od rakúskych a nemeckých touroperátorov. Od tohto leta si vedia naši klienti ku svojej letenke na Pelikáne pridať aj najmodernejšie poistenie proti zrušeným a omeškaným letom, ktoré funguje komplet automaticky a bez naťahovačiek s poisťovňami.

Pelikán je top predajca na slovenskom, českom, maďarskom trhu a pôsobí na ďalších štyroch v Európe. Ročne s nami dovolenkuje, cestuje za rodinou a biznisom 400 tisíc ľudí. Sídlime v Bratislave, ale našich kolegov nájdete aj vo Zvolene, Žiline, v Košiciach a v Česku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4793460  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac