Travel konzultant s maďarským jazykom

pelicantravel.com s.r.o

Miesto práce
Námestie SNP 6, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšených cestovateľov, ktorí radi cestujú (aj prstom po mape), čítajú a sledujú všetko o cestovaní, o destináciách a rovnako s radosťou rozdávajú svoje cestovateľské skúsenosti, pomáhajú svojim kamarátom s organizovaním výletov a dovoleniek a chceli by sa rozdávaniu skúseností venovať aj profesionálne.

Naučíme Ťa všetky tipy a triky s letenkami a ostatnými produktami. Naučíme Ťa, kde nájdeš najlacnejšiu letenku, ako ju zarezervuješ, ako si ju poistíš, ako nakombinuješ najlacnejšie lety s rôznymi leteckými spoločnosťami tak, aby si našiel tú najlacnejšiu možnosť letu kdekoľvek si len zmyslíš.

Si usmievavý, veselý a optimistický typ?
Robí Ti radosť, keď niekomu nezištne pomôžeš?
Rád komunikuješ s ľuďmi?
V Budapešti nespoznajú, že nie si miestny?
Kamarátiš sa s počítačom, internetom a všetkým mobilným?
Hovoríš výborne po anglicky a nemáš problém sa každý deň naučiť niečo nové?
Matematika vždy bola Tvoja kamoška a logické úlohy zvládneš ľavou zadnou?

Potom určite patríš k nám! Preto neváhaj a nasadni na krídla Pelikána aj TY ;)

To, že Pelikán je najlepší okrídlený šéf v branži už vedia všetci - máme skvelú uvoľnenú náladu, naučíš sa u nás kopu nových vecí, môžeš cestovať o sto šesť a pre zlepšenie dňa Ti naše kamarátky aerolinky veľakrát prinesú aj pizzu, ovocie či veterníky :) Náš mladý a ambiciózny tím profesionálov Pelikáncov Ťa veľmi rád prijme medzi seba. Určite sa s nami zabavíš na firemných večierkoch, športových podujatiach, teambuildingoch a na spoločných cestovateľských výletoch do rôznych destinácií.

Byť súčasťou Pelikánu sa oplatí aj pre tieto dôvody:
• staneš sa súčasťou mladého, ambiciózneho a hlavne priateľského tímu
• skvelá pracovná atmosféra a veľmi príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy
• práca v renomovanej cestovateľskej spoločnosti, ktorá tento rok oslávi 13. narodeniny
• ponúkame motivujúce zaujímavé finančné ohodnotenie
• pingpongový stôl priamo vo firme :)
• spoznávanie destinácii a všetkých produktov
• no dress code, nezabudnuteľné teambuildingy, psy v kancelárii a mnoho iného

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Určite nám napíš ak:
- si pripravený udržiavať firemné hodnoty a pristupovať ku každému zákazníkovi s trpezlivosťou
- chceš sa pridať k tímu motivovaných jedincov a posúvať svoje limity aj spoločnosť samotnú
- logické rozmýšľanie Ti nerobí problém
- máš ochotu učiť sa a neustále na sebe pracovať
- vieš aj pod tlakom pracovať s úsmevom na tvári
- si pripravený odpovedať na všemožné otázky zákazníkov pod heslom "náš zákazník, náš pán!"

Sme otvorená a slobodná firma, ktorá sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Cestovanie je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci robiť ešte lepšie. Sme tu vždy pre každého zákazníka na 100%, s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní zákazníci.

Pelikán vznikol v roku 2004 a odvtedy je najväčší predajca leteniek na Slovensku. Dnes už okrem leteniek vyrába vlastné pobytové balíčky, aj vyhľadáva top dovolenky od rakúskych a nemeckých touroperátorov. Od tohto leta si vedia naši klienti ku svojej letenke na Pelikáne pridať aj najmodernejšie poistenie proti zrušeným a omeškaným letom, ktoré funguje komplet automaticky a bez naťahovačiek s poisťovňami.

Pelikán je top predajca na slovenskom, českom, maďarskom trhu a pôsobí na ďalších štyroch v Európe. Ročne s nami dovolenkuje, cestuje za rodinou a biznisom 400 tisíc ľudí. Sídlime v Bratislave, ale našich kolegov nájdete aj vo Zvolene, Žiline, v Košiciach a v Česku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3034495  Dátum zverejnenia: 31.8.2017