Super Pelikanec na marketing

pelicantravel.com s.r.o

Miesto práce
Námestie SNP 6, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Svet superhrdinov ťa baví od detstva a chcel/a by si to zažiť na vlastnej koži? Staň sa našim marketingovým Pelihrdinom alebo Pelihrdinkou a zachraňuj svet od hrozby drahých leteniek a dovoleniek každý deň. Svoje hrdinstvá hodíš do pútavého contentu, a ten potom zapostuješ na social. Pozrieš sa na naše weby a opravíš chyby, ktoré okrem teba nikto nevidí. Chybu hrdinsky nahlásiš, a tá potom zmizne na veky vekov. Potrebujeme tvoje superschopnosti v našich newslettroch, v nekonečných číslach nášho Google Analytics účtu, ale aj tvoje lingvisticko-reklamné vedomosti v rámci Adwords a SEO, aby o nás vedeli všetci cestovatelia.

Dodatočné superschopnosti: Photoshop, angličtina, dobré oko na sledovanie úspešnosti kampaní a ich dodatočné reportovanie. A čo za to? Práca hrou v najlepšom kolektíve na svete, a možnosť venčiť svoju kreativitu od rána do večera. Jáj, a keď budeš super, možno ťa aj na Tahiti pošleme ;)

Byť súčasťou Pelikánu sa oplatí aj pre tieto dôvody:

• staneš sa súčasťou mladého, ambiciózneho a hlavne priateľského tímu
• skvelá pracovná atmosféra a veľmi príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy
• práca v renomovanej cestovateľskej spoločnosti, ktorá tento rok oslávi 13. narodeniny
• ponúkame motivujúce zaujímavé finančné ohodnotenie
• pingpongový stôl priamo vo firme :)
• spoznávanie destinácii a všetkých produktov
• no dress code, nezabudnuteľné teambuildingy, psy v kancelárii a mnoho iného

Neváhaj a nasadni na krídla Pelikána aj Ty !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

CV nám určite pošli, ak:

• je Tvojou silnou stránkou kreativita
• máš záľubu v cestovaní (či už prstom na mape)

Veľkou výhodou je skúsenosť s Google Analytics, Copywriting, Photoshop, HTML, Google AdWords.

A že nemáš žiadne alebo minimálne skúsenosti s marketingom? Nevadí, my Ťa všetko potrebné naučíme. Dôležité je Tvoje odhodlanie učiť sa a silná motivácia.

Sme otvorená a slobodná firma, ktorá sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Cestovanie je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci robiť ešte lepšie. Sme tu vždy pre každého zákazníka na 100%, s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní zákazníci.

Pelikán vznikol v roku 2004 a odvtedy je najväčší predajca leteniek na Slovensku. Dnes už okrem leteniek vyrába vlastné pobytové balíčky, aj vyhľadáva top dovolenky od rakúskych a nemeckých touroperátorov. Od tohto leta si vedia naši klienti ku svojej letenke na Pelikáne pridať aj najmodernejšie poistenie proti zrušeným a omeškaným letom, ktoré funguje komplet automaticky a bez naťahovačiek s poisťovňami.

Pelikán je top predajca na slovenskom, českom, maďarskom trhu a pôsobí na ďalších štyroch v Európe. Ročne s nami dovolenkuje, cestuje za rodinou a biznisom 400 tisíc ľudí. Sídlime v Bratislave, ale našich kolegov nájdete aj vo Zvolene, Žiline, v Košiciach a v Česku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2919066  Dátum zverejnenia: 2.2.2017