Kontrolór- asistent finančného riaditeľa

pelicantravel.com s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v mladej dynamickej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu? Daj nám o sebe vedieť a pracuj pre najlepšieho zamestnávateľa v brandži!

Náplňou Tvojej práce bude:
- príprava podkladov pre úhradu
- asistencia pri plánovaní a riadení cash flow
- asistencia agendy bankových obchodov a administrácia vzťahov s bankami
- príprava analýz pohľadávok, záväzkov, tržieb a pod.
- analýzy nákladov, tržieb, výhodnosti kontraktov
- rekonsiliácia, kontrola a príprava reportov pre zaúčtovanie

Byť súčasťou Pelikánu sa oplatí aj pre tieto dôvody:
• staneš sa súčasťou mladého, ambiciózneho a hlavne priateľského tímu
• skvelá pracovná atmosféra a veľmi príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy
• práca v renomovanej cestovateľskej spoločnosti, ktorá tento rok oslávi 12. narodeniny
• ponúkame motivujúce zaujímavé finančné ohodnotenie
• pingpongový stôl priamo vo firme :)
• no dress code, nezabudnuteľné teambuildingy, psy v kancelárii a mnoho iného

Neváhaj a nasadni na krídla Pelikána aj Ty !

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert

- porozumenie účtovania v podvojnom účtovníctve
- znalosť nákladových druhov podnikov
- základy finančnej analýzy podnikov
- základy zdrojov financovania podnikov
- práca s excelom- triedenie, filtrovanie, spájanie údajov, kontingenčné tabuľky, Vlookup
- znalosť makier výhodou
- IT zručnosti- internetbanking, import-export údajov, spracovanie údajov, analýzy

Pelikán miluje cestovanie a už jedenástky rok je najväčším okrídleným šéfom v brandži. Od roku 2015 je spoločnosť pelicantravel.com s.r.o. aj oficiálne najlepším zamestnávateľom v cestovnom ruchu na Slovensku. Pelikán vyhľadáva tie najlepšie letenky do celého sveta už od roku 2004 a bol vôbec prvým slovenským online predajcom leteniek. Počas rokov do repertoára spoločnosti pribudli okrem leteniek aj hotely, poistenie či víza. A dnes je Pelikán cestovnou kanceláriou, ktorá ponúka veľké zážitky za malé peniaze, skvelé oddychové pobyty na Slovensku, citybreaky do najobľúbenejších európskych metropol či exotické dovolenky do Ázie, Ameriky aj Afriky. Pelikán zamestnáva mladých a šikovných ľudí z piatich krajín a atmosféra vo firme sa aj po jedenástich rokoch podobá skôr start-upu. Ľudia majú možnosť robiť to, čo ich baví, a my ich v tom podporujeme. Cestovanie po svete je už iba čerešničkou na torte.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Námestie SNP 6
811 06 Bratislava
ID: 2746774   Dátum zverejnenia: 3.10.2016