Travel konzultant s maďarským jazykom

pelicantravel.com s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšených cestovateľov, ktorí neustále cestujú aj prstom po mape, radi čítajú a sledujú všetko o cestovaní, o destináciach, a najmä S RADOSŤOU rozdávajú svoje cestovateľské skúsenosti, pomáhajú svojim kamarátom s organizovaním výletov a dovoleniek a chceli by sa rozdávaniu skúseností venovať aj profesionálne.

Naučíme Ťa všetky tipy a triky s letenkami a ostatnými produktami. Naučíme Ťa, kde nájdeš najlacnejšiu letenku, ako ju zarezervuješ, ako si ju poistíš, ako nakombinuješ najlacnejšie lety s rôznymi leteckými spoločnosťami tak, aby si našiel tú najlacnejšiu možnosť letu kdekoľvek si len zmyslíš.

Si usmievavý, veselý a optimistický typ?
Robí Ti radosť, keď niekomu nezištne pomôžeš?
Rád komunikuješ s ľuďmi?
V Budapešti nespoznajú, že nie si miestny?
Kamarátiš sa s počítačom, internetom a všetkým mobilným?
Hovoríš výborne po anglicky a nemáš problém sa každý deň naučiť niečo nové?
Matematika vždy bola Tvoja kamoška a logické úlohy zvládneš ľavou zadnou?

Potom určite patríš k nám!

Náš mladý a ambiciózny tím profesionálov pelikáncov Ťa veľmi rád prijme medzi seba. Určite sa s nami zabavíš na firemných večierkoch, športových podujatiach, teambuildingoch a na spoločných cestovateľských výletoch do rôznych destinácií.

Tak neváhaj a pridaj sa k tímu najlepšieho zamestnávateľa v cestovnom ruchu, pomôž našim klientom precestovať svet za málo peňazí, a hneď potom sa vydaj na cestu aj Ty. To, že Pelikán je najlepší okrídlený šéf v branži už vedia všetci - máme skvelú uvoľnenú náladu, naučíš sa u nás kopu nových vecí, môžeš cestovať o sto šesť a pre zlepšenie dňa Ti naše kamarátky aerolinky veľakrát prinesú aj pizzu, ovocie či veterníky.

Byť súčasťou Pelikánu sa oplatí aj pre tieto dôvody:
• staneš sa súčasťou mladého, ambiciózneho a hlavne priateľského tímu
• skvelá pracovná atmosféra a veľmi príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy
• práca v renomovanej cestovateľskej spoločnosti, ktorá tento rok oslávi 12. narodeniny
• ponúkame motivujúce zaujímavé finančné ohodnotenie
• pingpongový stôl priamo vo firme :)
• spoznávanie destinácii a všetkých produktov
• no dress code, nezabudnuteľné teambuildingy, psy v kancelárii a mnoho iného

Neváhaj a nasadni na krídla Pelikána aj Ty !

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.12.2016 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Expert (C2) a
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Určite nám napíš ak:
- si pripravený udržiavať firemné hodnoty a pristupovať ku každému zákazníkovi s trpezlivosťou
- v Budapešti nespoznajú, že nie si miestny :)
- chceš sa pridať k tímu motivovaných jedincov a posúvať svoje limity aj spoločnosť samotnú
- logické rozmýšľanie Ti nerobí problém
- máš ochotu učiť sa a neustále na sebe pracovať
- vieš aj pod tlakom pracovať s úsmevom na tvári
- si pripravený SLÚŽIŤ zákazníkom

Pelikán miluje cestovanie a už jedenástky rok je najväčším okrídleným šéfom v brandži. Od roku 2015 je spoločnosť pelicantravel.com s.r.o. aj oficiálne najlepším zamestnávateľom v cestovnom ruchu na Slovensku. Pelikán vyhľadáva tie najlepšie letenky do celého sveta už od roku 2004 a bol vôbec prvým slovenským online predajcom leteniek. Počas rokov do repertoára spoločnosti pribudli okrem leteniek aj hotely, poistenie či víza. A dnes je Pelikán cestovnou kanceláriou, ktorá ponúka veľké zážitky za malé peniaze, skvelé oddychové pobyty na Slovensku, citybreaky do najobľúbenejších európskych metropol či exotické dovolenky do Ázie, Ameriky aj Afriky. Pelikán zamestnáva mladých a šikovných ľudí z piatich krajín a atmosféra vo firme sa aj po jedenástich rokoch podobá skôr start-upu. Ľudia majú možnosť robiť to, čo ich baví, a my ich v tom podporujeme. Cestovanie po svete je už iba čerešničkou na torte.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Námestie SNP 6
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Ďurajková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2714642   Dátum zverejnenia: 29.11.2016