Marketingový asistent s poľským jazykom

pelicantravel.com s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP / dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k tímu najlepšieho zamestnávateľa v cestovnom ruchu, pomôž našim klientom precestovať svet za málo peňazí a hneď potom sa vydaj na cesty aj Ty. To, že Pelikán je najlepší okrídlený šéf v brandži už vedia všetci – máme skvelú uvoľnenú náladu, naučíš sa u nás kopu nových vecí, môžeš cestovať ostošesť a pre zlepšenie dňa Ti naše kamarátky aerolinky veľakrát prinesú aj pizzu, ovocie či veterníky. V Pelikáne je práca hrou, daj nám vedieť o sebe a staň sa jedným z nás.

Čo Ťa v práci čaká?
- spravovanie facebookových účtov
- komunikácia s klientmi online
- príprava kampaní na poľskom trhu
- spravovanie blogu pre flipo.pl
- príprava newsletterov
- príprava bannerov a online reklám
- asistencia na poľskom trhu
- rôzne ad-hoc práce na marketingovom oddelení
- promovanie produktov prostredníctvom rôznych kanálov

• staneš sa súčasťou mladého, ambiciózneho a hlavne priateľského tímu
• skvelá pracovná atmosféra a veľmi príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy
• práca v renomovanej cestovateľskej spoločnosti, ktorá tento rok oslávi 12. narodeniny
• ponúkame motivujúce zaujímavé finančné ohodnotenie
• pingpongový stôl priamo vo firme :)
• spoznávanie destinácii a všetkých produktov

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2016 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Určite nám napíš, ak...
- máš skvelú poľštinu
- máš skúsenosť s písaním textov v poľskom jazyku
- baví Ťa Facebook, si kreatívny a chceš zabávať našich klientov z poľského trhu
- nemýliš si Litvu s Lotyšskom a máš dobrý geografický prehľad
- učíš sa rýchlo a zaujíma Ťa svet reklám a online komunikácie
- vieš niečo o marketingu a PR

Budeme radi, ak máš základné znalosti v...
- Google Analytics
- Copywriting
- Photoshop
- HTML
- Google adwords

Pelikán miluje cestovanie a už jedenástky rok je najväčším okrídleným šéfom v brandži. Od roku 2015 je spoločnosť pelicantravel.com s.r.o. aj oficiálne najlepším zamestnávateľom v cestovnom ruchu na Slovensku. Pelikán vyhľadáva tie najlepšie letenky do celého sveta už od roku 2004 a bol vôbec prvým slovenským online predajcom leteniek. Počas rokov do repertoára spoločnosti pribudli okrem leteniek aj hotely, poistenie či víza. A dnes je Pelikán cestovnou kanceláriou, ktorá ponúka veľké zážitky za malé peniaze, skvelé oddychové pobyty na Slovensku, citybreaky do najobľúbenejších európskych metropol či exotické dovolenky do Ázie, Ameriky aj Afriky. Pelikán zamestnáva mladých a šikovných ľudí z piatich krajín a atmosféra vo firme sa aj po jedenástich rokoch podobá skôr start-upu. Ľudia majú možnosť robiť to, čo ich baví, a my ich v tom podporujeme. Cestovanie po svete je už iba čerešničkou na torte.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Námestie SNP 6
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Ďurajková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2713806   Dátum zverejnenia: 10.11.2016