Business IT Consultant

pelicantravel.com s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k tímu najlepšieho zamestnávateľa v cestovnom ruchu, nauč sa všetko o práci s letenkami a následne buď ten čo bude stáť na čele vylepšenia a automatizovania firemných procesov.
To, že Pelikán je najlepší okrídlený šéf v brandži už vedia všetci – pokiaľ chceš byť súčasťou, neváhaj a prihlás sa k nám.

Čo Ťa v práci čaká?
- analýza a zdokumentovanie východiskového stavu procesov zákazníckeho servisu/oddelenia predaja produktov a potrieb tohoto oddelenia, ktoré budú viesť k zefektívneniu
- príprava konceptu riešenia cieľového stavu od návrhu, cez jeho prezentáciu, schválenie až po vypracovanie dokumentácie pre It oddelenie, testovanie pred nasadením a následne aj po nasadení na žívú verziu vrátane zaškolenia zamestnancov
- poskytovanie technickej podpory / konzultácií zamestnancom zákazníckeho servisu, interným tímom
- riešenie technických problémov priamo na oddelení zákazníckeho servisu, nahlasovanie technických problémov na IT oddelenie, dohliadnutie nad ich promptným odstránením
- navrhovanie a zavádzanie nových procesov, ktoré budú napomáhať automatizácii administratívnej práce
- tvorba a udržiavanie dokumentácie pre IT oddelelenie ale aj pre zamestnancov zákazníckeho servisu (príprava manuálov)

• staneš sa súčasťou mladého, ambiciózneho a hlavne priateľského tímu
• skvelá pracovná atmosféra a veľmi príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy
• práca v renomovanej cestovateľskej spoločnosti, ktorá tento rok oslávi 12. narodeniny
• ponúkame motivujúce zaujímavé finančné ohodnotenie
• pingpongový stôl priamo vo firme :)
• spoznávanie destinácii a všetkých produktov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Určite nám napíš ak:
- máš silné analytické a komunikačné zručnosti
- máš znalosť IT terminológie (vieš čo je API, cache, virtuálny server, poznáš rozdiel medzi frontend a backend)
- Tvoja znalosť excelu, prezentačných a diagramových nástrojov je na pokročilej úrovni
- štatistické metódy nie sú pre Teba španielska dedina
- nemáš problém s čítaním dokumentácie po anglicky, hravo sa dorozumieš so zahraničnými dodávateľmi

Veľkú výhodu pred ostatnými budeš mať ak:
- ovládaš HTML, CSS a XML
- vieš sa orientovať na detail a si otvorený/á novým nápadom a víziam
- vieš programovať SQL a poznáš nejaký BI nástroj
- silné manažérske a organizačné schopnosti, prípadna skúsenosť s projektovým manažmentom sa Ti taktiež bude hodiť

Pelikán miluje cestovanie a už jedenástky rok je najväčším okrídleným šéfom v brandži. Od roku 2015 je spoločnosť pelicantravel.com s.r.o. aj oficiálne najlepším zamestnávateľom v cestovnom ruchu na Slovensku. Pelikán vyhľadáva tie najlepšie letenky do celého sveta už od roku 2004 a bol vôbec prvým slovenským online predajcom leteniek. Počas rokov do repertoára spoločnosti pribudli okrem leteniek aj hotely, poistenie či víza. A dnes je Pelikán cestovnou kanceláriou, ktorá ponúka veľké zážitky za malé peniaze, skvelé oddychové pobyty na Slovensku, citybreaky do najobľúbenejších európskych metropol či exotické dovolenky do Ázie, Ameriky aj Afriky. Pelikán zamestnáva mladých a šikovných ľudí z piatich krajín a atmosféra vo firme sa aj po jedenástich rokoch podobá skôr start-upu. Ľudia majú možnosť robiť to, čo ich baví, a my ich v tom podporujeme. Cestovanie po svete je už iba čerešničkou na torte.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Námestie SNP 6
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Horáčková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2687410   Dátum zverejnenia: 25.11.2016