PPC/SEM špecialista

pelicantravel.com s.r.o

Miesto práce
Staré mesto - Námestie SNP 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, v závislosti od predošlých skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Ti zaujímavú prácu na marketingovom oddelení mladej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je jednotkou na slovenskom trhu!

Čo od Teba vyžadujeme:
Z oblasti marketingu vyžadujeme pokročilú znalosť Google AdWords, FB Ads a Sklik

Z oblasti IT je veľkou výhodou znalosť:
- HTML
- PHP
- CSS
- Drupal, Joomla a WordPress

Tvojou náplňou práce bude:
• návrh, optimalizácia a audit PPC kampaní (požadujeme prax minimálne 1 rok a skúsenosti s pokročilými funkciami)
• vyhodnocovanie efektivity PPC kampaní
• tvorba dokumentácie, analýz a prezentácií
• sledovanie konkurencie, nových trendov, vyhľadávanie nových príležitostí

Popri PPC bude možnosť spolupráce na ostatných zaujímavých marketingových kampaniach a možnosť vzdelávať sa v nových technológiách a nástrojoch online marketingu

Veľkou výhodou je prax v online marketingu (minimálna znalosť Google Analytics a sociálnych médií).
Ponúkame možnosť podieľať sa na novom projekte úspešne fungujúcej spoločnosti.

Z práce v cestovnej kancelárii plynú mnohé výhody týkajúce sa cestovania a cestovateľských produktov.

Okrem priateľského kolektívu a príjemného pracovného prostredia s oddychovou zónou ďalej svojim zamestnancom zabezpečujeme pitný režim, zľavy na naše produkty, ale i na produkty a tovar našich partnerov (wellness centrá, reštauračné zariadenia, odevy a topánky).

Naši zamestnanci sú neustále odborne vzdelávaní internými školeniami, či školeniami priamo od leteckých spoločností.
Samozrejmosťou sú rôzne firemné akcie počas roka a podujatia organizované leteckými spoločnosťami.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu pošlite Váš životopis v slovenskom jazyku, v predmete mailu prosím uviesť pozíciu "PPC/SEM špecialista". Pri zasielaní Vašich údajov uveďte písomný súhlas s ich spracovaním v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické zručnosti
- znalosť IT
- chuť dodržiavať a zlepšovať procesy vo firme
- komunikatívnosť, tímový hráč
- flexibilita a schopnosť rýchlo sa učiť
- záujem o cestovný ruch výhodou

Sme otvorená a slobodná firma, ktorá sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Cestovanie je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci robiť ešte lepšie. Sme tu vždy pre každého zákazníka na 100%, s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní zákazníci.

Pelikán vznikol v roku 2004 a odvtedy je najväčší predajca leteniek na Slovensku. Dnes už okrem leteniek vyrába vlastné pobytové balíčky, aj vyhľadáva top dovolenky od rakúskych a nemeckých touroperátorov. Od tohto leta si vedia naši klienti ku svojej letenke na Pelikáne pridať aj najmodernejšie poistenie proti zrušeným a omeškaným letom, ktoré funguje komplet automaticky a bez naťahovačiek s poisťovňami.

Pelikán je top predajca na slovenskom, českom, maďarskom trhu a pôsobí na ďalších štyroch v Európe. Ročne s nami dovolenkuje, cestuje za rodinou a biznisom 400 tisíc ľudí. Sídlime v Bratislave, ale našich kolegov nájdete aj vo Zvolene, Žiline, v Košiciach a v Česku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1885572  Dátum zverejnenia: 28.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, v závislosti od predošlých skúseností