Java / JavaScript Developer of Innovative Product - i na ŽL

PEKAT s.r.o.

Místo práce
Praha, Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

Pro společnost Hewlett Packard hledáme vývojáře pro inovativní projekt HP Propel. Jedná se o cloudový portál a service broker pro IT služby.

Video prohlídka produktu: https://goo.gl/WRgbti

Popis produktu: http://goo.gl/iB0KAy

Vývoj probíhá v R&D centru společnosti HP, které se specializuje na vývoj inovativních produktů.

Na projektu je kladen důraz na použití moderních technologií, byla použita architektura využívající schopnosti NoSQL a mikro-služeb.

Očekáváme

Požadujeme znalost a několikaletou komerční praxi v jazyce Java a obvykle souvisejících technologií - např. Spring a JavaEE.

Technologie, se kterými pracujeme a je výhodou, pokud je znáte:

  • Java 8 - nové vlastnosti jazyka, novinky z balíku java.util.concurrent
  • Dropwizard
  • Javascript
  • Angular.js
  • Node.js
  • architektura "micro services"
  • NoSQL schopnosti databáze Postgresql
  • Docker, Docker Compose

Očekáváme zápal pro nové technologie a moderní softwarovou architekturu. Dále očekáváme aktivitu a nápady při rozvíjení produktu.

Pro komunikaci a psaní technické dokumentace je třeba znalost angličtiny.

Nabízíme

Nabízíme kompetitivní platové ohodnocení. Preferujeme práci na živnostenský list - jakožto freelancer.

Při práci na projektu uchazeči získají zkušenosti s novými technologiemi a architektonickými přístupy. Vývojový tým je tvořen pouze zkušenými profesionály.

Lokace: Praha

Kontakt

Petr Šmíd

e-mail: petr.smid(*)pekat.cz

tel.: +420 603 598 787, +43 699 192 918 42

Informace o náboru

ID: 2264414  Dátum zverejnenia: 28.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.