Reagujte bez životopisu

Pekár

pekáreňRoh s. r. o.

Miesto práce
Koceľova, Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacmzda sa dá dohodnúť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného pekára pre našu pekáreň v Nitre. Úlohy zahŕňajú prácu aj v nočných zmenách, obsluhu pekárenských strojov a ručné formovanie cesta. Hľadáme niekoho, kto má chuť do práce a ochotu učiť sa nové veci. Pridajte sa k nám a pomôžte nám prinášať kvalitné kváskové a sladké pečivo do našej komunity.

Práca v stabilnej firme
Práca v príjemnom kolektíve a v nových priestoroch
Práca na plný úväzok
Istota a dlhodobé zamestnanie
Adaptačný program s garantom, ktorý ťa zaškolí a prevedie našim Pekárenským svetom
Stabilný príjem
Zaškolenie profesionálnym tímom zo zahraničia
Prehodnocovanie mzdy v určitom časovom horizonte

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

absolvent štúdia strednej odbornej školy potravinárskej

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

Uchádzač sa stretol s výrobou kváskových chlebov ,sladkého peč

Počet rokov praxe

1

Flexibilita (nočné smeny)
Obsluha pekárenských strojov
Ručne tvarovanie cesta
Sádzanie chleba do pece
Pečenie jemného pečiva
Udržiavanie čistoty na pracovisku

PekáreňRoh je novootvorená pekáreň so sídlom v Nitre, zameraná na výrobu kvaskového pečiva a sladkého pečiva. Nachádza sa v príjemnom prostredí mesta Nitra a vyniká kvalitnými surovinami a špecializovaným zahraničným tímom. Svojou odbornosťou a vášňou pre pečenie si kládeme za cieľ prinášať zákazníkom výnimočné chute a kvalitu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Chulud Abbásová
Tel.: +421915579175
E-mail: poslať životopis
ID: 4682250  Dátum zverejnenia: 13.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac