Vykladač tovaru

PEKAREŇ JURAJ OREMUS spol. s r.o.

Miesto práce
Janka Kráľa, Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
880 - 1 000 EUR/mesiacodmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme nového kolegu/kolegyňu do nášho kolektívu.

Hlavnou náplňou práce je vykladanie pekárenských výrobkov do regálov a pečenie mrazených polotovarov v sieti predajní COOP Jednota Nové Zámky a Dvory nad Žitavou. Miesto výkonu práce sa mení v závislosti od potreby.

Základná mzda je 750€/brutto/mes.(plus odmeny) plus všetky zákonné príplatky.

Pracovný týždeň je 37,5h. Všetky hodiny odpracované navyše sú preplácané ako nadčasy.

Slovenský jazyk podmienkou.
Stravné lístky v hodnote 5,85€.
KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Príspevok na dopravu (mimo NZ), zamestnanecké zľavy, firemné akcie, odmena pri životnom jubileu, odmeny a bonusy, sphere karta

Uchádzačov prosíme o zasielanie životopisov, následne budeme vybraných uchádzačov kontaktovať. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Vodičský preukaz skupiny B

Zaoberáme sa výrobou chleba, slaného a sladkého pečiva a iných pekárenských výrobkov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4278063  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac