460

R&D engineer

Miesto práce
Žilina, Slovensko, okres Žilina
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vo svojej práci, sa budete venovať technickým návrhom nových aj existujúcich spojovacích prvkov betónových konštrukcií pre projektové tímy. Jedná sa o novú pozíciu, ktorej dôležitou úlohou bude rozširovanie produktového portfólia a tvorba technickej dokumentácie podľa EN. Výsledky práce budete podávať manažérovi pre výskum a technický dizajn - spojovacie prvky. Vašim pôsobiskom bude Slovensko. Môžete tiež očakávať občasné cestovanie v Európe.

Ponúkame vám náročnú pozíciu, v ktorej môžete zvýšiť svoje zručnosti a vedomosti spoluprácou so skúsenými a špecializovanými odborníkmi. Sme organizácia s nízkou hierarchiou, ktorá si váži, oceňuje nezávislosť, slobodu a efektívnosť. Svojou prácou máte možnosť ovplyvniť celý proces vývoja. Je to všetko na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebná fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Odborná prax výhodou (projektovanie budov)
Znalosť iného cudzieho jazyka výhodou
Samostatnosť

Peikko je fínska rodinná firma, ktorá sa zameriava na vývoj a výrobu inovatívnych prvkov pre stavebníctvo. Pôsobí vo viac ako 30 krajinách sveta. Za viac ako 50 rokov na trhu bolo Peikko pri tisíckach globálnych aj regionálnych stavebných projektov. Hlavným zameraním je výroba stavebných produktov, ktoré prinášajú rýchlejší, bezpečnejší a efektívnejší spôsob navrhovania a výstavby budov. Na Slovensku má viac ako 300 zamestnancov, pričom patrí ku kľúčovým výrobným závodom z hľadiska produktivity a výkonu v rámci celej skupiny Peikko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Forrová
Tel.: +421911250550
E-mail: poslať životopis
ID: 2886280  Dátum zverejnenia: 11.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou