Peikko Slovakia s.r.o. je súčasťou Peikko Group Finland Oy, ktorá je orientovaná na vývoj, dizajn, kompletnú projektovú podporu a výrobu techniky pre použitie v stavebných konštrukciách.Spoločnosť pôsobí na Slovensku od roku 2006 a zamestnáva viac ako 250 špecialistov v odbore stavebníctva, strojárenstva a výroby.

Peikko Group je majiteľom patentu na spriahnuté oceľovo-betónové nosníky Deltabeam, pre ktoré zabezpečuje kompletnú technickú podporu od návrhu, cez výrobu a dodávku v súlade s požiadavkami konečného zákazníka stavby vo všetkých krajinách Európy a tiež mimo nej.Spoločnosť s viac ako 1000 zamestnancami a s čistým obratom 110 mil.eur, má dobré predpoklady na poskytovanie služieb svojim zákazníkom. Peikko Group má vybudovanú obchodnú sieť vlastných pobočiek a vybraných partnerov. Výroba spomínaných produktov je vo Fínsku, v Nemecku, na Slovensku a v Litve.

Area Sales Manager

Peikko Slovensko v súčasnosti hľadá kvalifikovaných uchádzačov na pozíciu Area Sales Manager.

Miesto práce:
  • Slovenská republika a Česká republika
Druh pracovného pomeru:
  • Plný úväzok
Náplň práce:
  • Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov
  • Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.
  • Poskytovanie technickej podpory zákazníkom.
  • Prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava a spracovanie technických cenových kalkulácií.
  • Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
  • Príprava týždenných reportov o návštevách u zákazníkov pre svojho nadriadeného.
  • Prezentovanie komplexných služieb a riešení klientom.
  • Vypracovávanie analýz trhu a predaja.
Ponúkaný plat:
  • Dohodou
Benefity:
  • skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti
  • služobný automobil
  • mobil
  • notebook
  • možnosť profesijného rastu a vzdelávania
  • zaujímavé mzdové podmienky,bonusy
Termín nástupu:
  • ASAP
Požiadavky:
  • Minimálne vzdelanie – vysokoškolské I. stupňa, odbor – stavebníctvo
  • Počítačové zručnosti Microsoft Excel - expert, Microsoft Outlook – expert, Microsoft PowerPoint - expert
Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk – aktívne
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • Skúsenosť na podobnej pracovnej pozícii min. 3 roky, skúsenosť s predajom produktov v stavebnom priemysle výhodou.
  • Ochota cestovať rámci ČR a SR.
  • Flexibita, samostatnosť a výborné komunikačné zručnosti.
  • Sleduje vývoj na trhu a u konkurencie .
  • Zúčastňuje sa rokovaní pracovníkov predaja, kde získava informácie o predajných cieľoch, propagačných akciách, nových produktoch atď. a diskutuje problémy, s ktorými sa stretol v teréne .

Vaše ponuky spolu so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte výlučne e-mailom na adresu [email protected].
Peikko Group - Concrete Connections since 1965
ID: 1921008  Dátum zverejnenia: 11.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou