Pomocná sila do kuchyne

Pegas Work & Travel, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Od 1 500 EUR/mesiacPreplatené sviatky a dovolenkové dni na konci sezony - Abrechnung

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sezónna práca alebo aj celoročná práca.
Kuchár, pomocný kuchár, pomocná sila do kuchyne
Máme viacej pracovných ponúk kuchára preto náplň práce vysvetlíme telefonicky alebo pri osobnom pohovore.

Zabezpečené ubytovanie a strava zamestnávateľom.
Krásne pracovné prostredie v Rakúskych Alpách.
Slovenský kolektív.
Rôzne výhody v celom lyžiarskom stredisku ako personál.

Hľadáme kuchárov, pomocných kuchárov a pomocné sily do kuchyne na zimnú sezónu do rôznych stredísk v Rakúsku. Sezóna trvá od novembra do mája.
Pošlite nám životopis v NEMECKOM JAZYKU s FOTKOU vo forme Word na mailovú adresu:
[email protected]
VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV BUDEME KONTAKTOVAŤ.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotely a penzióny v Rakúsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár - gastronómia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Podmienky: -
- znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
- skúsenosti s prácou v zahraničí sú výhodou
- organizačné a koordinačné schopnosti
- samostatnosť
- schopnosť zatriediť si čas
- schopnosť práce pod stresom
- flexibilita
- chuť pracovať

Naša spoločnosť bola založená v roku 2011 za účelom sprostredkovania práce v zahraničí. Cieľové krajiny pre sprostredkovanie práce sú Rakúsko a Švajčiarsko.
Zameriavame sa na sprostredkovanie práce do oblasti gastronómie a hoteliérstva ako aj stavebného priemyslu - murári, maliari, zvárači, zámočníci, elektrikári a pod. ale aj do potravinárskeho priemyslu - masiari a pod.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1788664  Dátum zverejnenia: 27.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac