Realitný maklér

PEGAS REAL spol. s r.o.

Miesto práce
Čiližšská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Provizný-odmeňovanie podľa zrealizovaných obchodov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme realitného makléra pre oblasť sprostredkovania predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností.

- možnosť budovania vlastného tímu
- úvodné obhliadky absolvované vždy so skúseným maklérom
- individuálny prístup k maklérom
-auto
-PC
-mobil
- bezplatná inzercia na portáloch

Zašlite nám životopis na: [email protected] , alebo nás kontaktujte telefonicky na 0911 808 098
Uchádzačov ktorí spĺňajú naše požiadavky budeme kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. Optimistická a komunikatívna osobnosť.
2. Vysoká motivácia, rýchle konanie a obchodný duch.
3. Pripravenosť veľa a rýchlo sa učiť.

Realitná kancelária PEGAS REAL pracuje na území západoslovenského kraja. Zameriava sa na kompletnú profesionálnu službu v oblasti nehnuteľností. Iba u nás nájdete pod jednou strechou profesionálny prístup pri predaji vašej nehnuteľnosti a pri kúpe Vám bezplatne zabezpečíme hypotekárny servis.
Pegas real je realitná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami.
Vytvárame synergie medzi potrebami klientov v oblasti bývania a pracovných priestorov a príležitosťami na trhu.
Sme členom a licencovanou realitnou kanceláriou NARKS.
Pracujeme v príjemnom prostredí a využívame moderné technológie.

Cieľom našej spoločnosti je poskytovať klientom kvalitné a na mieru šité služby, individuálny prístup ku každému a s dôverou pracujeme veľmi obozretne.
ID: 2805276  Dátum zverejnenia: 10.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Provizný-odmeňovanie podľa zrealizovaných obchodov