C# .NET Developer vo fintech startupe

PeerCredit Ltd

Miesto práce
Radlinského 10, Bratislava, Slovakia, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2000-5000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme startup v oblasti finančných technológií. Hľadáme samostatného a skúseného developera, ktorý si zoberie na starosť vývoj backendu jednej z verzií webovej aplikácie v C# .NET. Pridaj sa k nám a podieľaj sa na zmene pôžičkového trhu v celej EÚ.

Kto sme a čo robíme?
Vyvíjame novú platformu kolektívneho požičiavania, kde si ľudia požičiavajú priamo medzi sebou (peer-to-peer lending). Chceme zlepšiť prístup aj postoj ľudí k pôžičkám. Veríme, že požičiavanie a investovanie by malo byť jednoduché, dostupné a fér. Naším cieľom je najlepšia užívateľská skúsenosť na trhu.

Čo bude náplňou tvojej práce?
Tvojou úlohou bude kompletne prevziať vývoj jednej verzie platformy (prispôsobenej pre konkrétny trh). Ide o vývoj backend systému webovej aplikácie. Súčasťou projektu je tvorba vnútornej logiky, webového rozhrania a API pre mobilné aplikácie. Projekt je založený na technológiách Microsoft Stack, C# .NET, ASP.NET MVC 5, MS SQL Server s Entity Framework 6.0, Web API 2.0; všetko prepojené prostredníctvom IoC.

Pracuje sa samostatne, nie však osamote. Budeš spolupracovať s ďalšími skúsenými seniormi aj šikovnými juniormi. Vymieňame si skúsenosti a spoločne hľadáme nové a elegantnejšie riešenia, aby sme zabezpečili čo najvyšší štandard kvality a funkcionality vyvíjanej platformy.

- Dáme priestor Tvojim nápadom. Naši developeri prinášajú vlastné riešenia v oblasti vývoja SW a zároveň konzultujú, ako by mal celý systém kolektívneho požičiavania a investovania vyzerať.
- Nadštandardné finančné ohodnotenie aj podiel v spoločnosti.
- Akýkoľvek spôsob spolupráce (TPP, plný aj skrátený úväzok, dohody, živnosť).
- U nás pracuješ vtedy, kedy ti to najlepšie vyhovuje.
- Podporujeme vzdelávanie. Obsah si určuješ Ty, lebo vieš, čo potrebuješ.
- Vytvárame si neformálne prostredie, v ktorom sa nám dobre pracuje a myslí.
- Co-workingové centrum ti okrem pitného režimu poskytne príležitosť získať nové kontakty aj inšpirácie.

Nových ľudí hľadáme dlhodobo, pomoc však uvítame okamžite. Pošli nám svoje CV na adresu [email protected]. Na tvoj mail zaručene odpovie Alexandra.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované zručnosti:
C# .NET
MS SQL Database
ASP.NET MVC (nie je podmienkou, ale pomôže)
OOP a analytické myslenie

Používané technológie:
Entity Framework 6.0
Autofac IoC
ASP.NET MVC 5 with Bootstrap and jQuery
Web API 2.0 with OAuth2

PeerCredit Ltd je startupová spoločnosť v oblasti finančných technológií. Vyvíjame novú platformu kolektívneho požičiavania, kde si ľudia požičiavajú priamo medzi sebou (tzv. peer to peer lending). Vynechávajú sa tak banky a ďalšie finančné inštitúcie, vďaka čomu zostáva viac peňazí priamo medzi ľuďmi. Úroky pôžičiek sú nižšie a výnosy z investícií zase vyššie. Chceme, aby bolo požičiavanie peňazí jednoduché, fér a dostupné pre všetkých.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2939784  Dátum zverejnenia: 14.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000-5000