Operátor na plazme

PEDRAZZOLI SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Esterházyovcov 1407 Galanta, Trnavský kraj, okres Galanta
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha plazmy
- zváračské a zámočnícke práce (strihanie, rysovanie, vŕtanie, obsluha žeriavu, príprava a manipulácia s materiálom)

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, a spĺňate naše požiadavky, zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

3

- prax na pozícii
- platné potrebné papiere na obsluhu podobných strojov (pálenie s autogénom)
- čítanie výkresovej dokumentácie
- ochota vzdelávať sa aj na ostatných strojoch
- zručnosť
- flexibilita

Pedrazzoli Slovakia, spol. s r.o. je členom talianskej skupiny Pedrazzoli IBP. Vyrába kompletné obrábacie stroje a zariadenia pre opracovanie rúr a kovových profilov. Hlavné strojárske sektory používateľov strojov Pedrazzoli sú: automobilový priemysel, kovový nábytok a zariadenia, letecký priemysel, lodný priemysel.

Výrobný program:

- CNC ohýbačky trubiek,
- automatické deliace linky pre rúry a profily,
- CNC tvárniace stroje na deformáciu koncov rúr,
- kotúčové píly,
- pásové píly,

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1973822  Dátum zverejnenia: 9.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na osobnom pohovore