Dentálna hygienička

PeDe, s.r.o.

Miesto práce
Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
06/24
1 700 EUR/mesiaczákladný plat + výkonnostná zložka 17% z mesačného obratu formou odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávania dentálnej hygieny v kompletnom spektre výkonov, prevencia, bielenie.

mlady kolektív, dôraz na kvalitu nie kvantitu, bezplatná stom. starostlivosť, teambuldingy, výlety, flexi pracovný čas, medziročne garantovaný nárast mzdy a podielu na zisku(pri plne odpracovanom mesiaci čistá mzda okolo 2500 eur)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

dentálna hygiena

úsmev a vždy dobrá nálada podmienkou, nekonfliktnosť a pevné pracovné návyky.

Prevádzka s 2 moderne zariadenými ambulanciami a recepciou v prímestskej časti Púchova. Mladý kolektív s rodinnou atmosférou zameraný na všeobecnú, kvalitú zubnú starostlivosť pod vedením MDDr. Cíger Dominik

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4809814  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac