Farmaceutický reprezentant

PEARS HEALTH CYBER, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pre prezentáciu a predaj OTC prípravkov v lekárňach a u špecializovaných lekárov hľadáme kolegu na pozíciu:

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT

Očakávame:

Vzdelanie SŠ/VOŠ alebo VŠ ideálne zdravotníckeho, prírodovedeckého smeru

Prax na podobnej pozícii

Znalosť trhu v oblasti predaja voľno predajných prípravkov

Brilantné komunikačné, obchodné a vyjednávacie schopnosti

Samostatnosť vo vyhľadávaní obchodných príležitostí, schopnosť sebareflexie

Obchodný talent a odvahu čeliť námietkam

Flexibilitu miestnu i časovú, tvorivý prístup, argumentačné schopnosti, poctivosť, aktívny prístup, nadšenie, entuziazmus

Znalosť práce na PC

Vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

Bydlisko Bratislava a okolie

Vaša práca:

Pravidelné návštevy lekární a vybraných lekárov (dermatológia, pediatria)

Propagácia portfólia prípravkov spoločností

Plánovanie predajných aktivít

Ponúkame:

Zaujímavú a odpovednú prácu

Platové ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky práce

Trénink potrebných znalostí a dovedností

Prácu na plný úväzok

nástup ihneď

V prípade záujmu zašlite Vašu ponuku spolu s životopisom

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2584741  Dátum zverejnenia: 31.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.