Sales manager

PEARS HEALTH CYBER, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
• Cieľom je získavať nových zákazníkov z oblasti farmácie pre využívanie digitálnych komunikačných nástrojov spoločnosti Pears Health Cyber
• Plnenie stanovených cieľov predaja na určených trhoch
• Pravidelná analýza, reporting a plánovanie obchodných aktivít
• Dlhodobá pravidelná spolupráca so získanými zákazníkmi
• Pravidelná komunikácia s ostatnými členmi obchodného týmu
• Úzka spolupráca s realizačným týmom
• Podieľanie sa na testovaní a vývoji nových obchodných produktov

Požadujeme:
• Min. SŠ vzdelanie
• Dobrá znalosť AJ
• Preukázateľné výborné výsledky doterajších obchodných aktivít, oblasť farmácie veľkou výhodou
• Nadšenie pre nové digitálne komunikačné nástroje a technológie
• Vysoká vnútorná motivácia aj v prípade neúspechu
• Schopnosť dotiahnuť veci do konca, analytické myslenie, plánovanie a organizácia aktivít
• Ochota cestovať a ďalej sa vzdelávať

Ponúkame:
• Možnosť stabilného a dlhodobého zamestnania vrátane kariérneho rastu
• Benefity spoločnosti
• Možnosť práce na home office
• Miesto výkonu práce: Bratislava (pohovor bude prebiehať v Prahe)
• Nástup: január 2015

Požiadavky na zamestnanca

ID: 1977462  Dátum zverejnenia: 13.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.