Kaderník/Kaderníčka

PIEROT SK s.r.o.

Miesto práce
Eurovea, Pribinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PIEROT EUROVEA, PIEROT RIVER PARK - hľadáme kaderníka/-čku so srdcom, ktorý/ ktorá ponúka: kreatívnu práca, 100% servis pre zákazníka, zodpovedný prístup, komunikatívnosť, radosť a výzva, ktorá sa spája s každým novým klientom a jeho požiadavkami.

Si taký/ taká? Rád prijímaš podnety a zdolávaš ich? Daj nám o sebe vedieť, radi ťa spoznáme.

Odborné:
Profesionálne školenia
Osobné:
bohatý sociálny program, bonusy v závislosti od výsledkov

V prípade, že vás otvorená pracovná pozícia zaujala, ozvite sa nám, načakajte: [email protected].

Najlepších kandidátov budeme kontaktovať.

Dôležité informácie pre váš úspech v našej značke: Vzdelanie, Školenia, Prax, Fotka, nezabudnite ich uviesť v zaslanom životopise, pridajte Školenia ktoré ste absolvovali

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kaderník, stylista

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Akékoľvek školenie je podmienkou pre úspešné zahájenie výberového procesu.

Sieť kaderníckych salónov Pierot úspešne pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Naše služby vyhľadávajú nie len známe osobnosti, ale aj široká verejnosť v  prestížnom kaderníckom salónoe v SC Aupark. Ponúkame predajný sortiment od renomovaných značiek Kérastase, L‘Oreal Profesionnel , Shu uemura, Oribe.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2622853  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac