Recepčný/á

PIEROT SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Po zaučení k 01.12.2015
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiac, + prémie za dosiahnuté výsledky v mesiaci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Recepčný/á v študiu krásy Pierot .

POZOR pracovná doba je 7 dní v týždni, soboty, nedele, sviatky, smenovanosť (krátky-dlhý týždeň) aj soboty, nedele a sviatky.
Hmotná zodpovednosť, preberanie objednávok, komunikácia s klientom (komunikácia v cudzom jazyku), predaj tovaru, poradenstvo klientom, riadenie kolektívu,

Socialny a bonusový program.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt: iba mail [email protected]
Zaslať profesný životopis s fotom, inak nebudete zaradený do výberového konania.
Ozveme sa iba vybraným uchádzačom.
Nástup s mesačným zaučením, ktoré nie je platené.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- príjemný, zodpovedný, komunikatívny, flexibilný, PODMIENKA aktívna znalosť anglického jazyka, alebo nemeckého jazyka.

Sieť kaderníckych salónov Pierot úspešne pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Naše služby vyhľadávajú nie len známe osobnosti, ale aj široká verejnosť v  prestížnom kaderníckom salónoe v SC Aupark. Ponúkame predajný sortiment od renomovaných značiek Kérastase, L‘Oreal Profesionnel , Shu uemura, Oribe.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1508575  Dátum zverejnenia: 4.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiac, + prémie za dosiahnuté výsledky v mesiaci.