Komplexný účtovník

Ekofarma Važec

Miesto práce
Urbárska 72, 03261 Važec, Žilinský kraj, Prešovský kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie a vedenie komplexného účtovníctva spoločnosti v zmysle platných legislatívnych predpisov vrátane daňových priznaní
- spracovanie mesačnej uzávierky spoločnosti vrátane prípravy pre reporting
- spracovanie ročnej uzávierky spoločnosti vrátane zaúčtovania opravných položiek, dohadných položiek, rezerv a odpisov pohľadávok podľa pokynov manažmentu a spracovanie daňového priznania Dane z príjmov právnických osôb
- fakturácia podľa zmlúv, objednávok a ostatných podkladov spoločnosti
- spracovanie bankových výpisov spoločnosti a ich zaúčtovanie
- spracovanie a zaúčtovania prijatých faktúr
- vedenie pokladne
- zaúčtovanie pokladní podľa podkladov spoločnosti
- príprava zápočtov záväzkov a pohľadávok vrátane zaúčtovania
- spracovanie účtovných podkladov pre manažment
- spracovávanie upomienok, príp. penalizačných faktúr podľa pokynov manažmentu
- pohľadávková agenda
- spracovanie DPH a daňového priznania k DPH
- príprava podkladov a spolupráca s audítormi, daňovými poradcami a štátnymi inštitúciami
- inventarizácia a kontrola účtov,
- mesačné reporty
- spracovanie výkazov pre Štatistický úrad

Informácie o výberovom konaní

-CV zasielať na uvedený mailový kontakt
-oslovení budú iba vybraní uchádzači

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

-precíznosť, presnosť, dochvíľnosť
-zmysel pre poriadok, detaily
-výborná znalosť excelu

Sme spoločnosť, ktorá má v portfóliu správu ekologických fariem (Važec, Mengusovce, Šuňava a Poprad). Predávame vysoko kvalitné a poctivé bio potraviny.
Hľadáme kolegu/kolegyňu, s ktorými nás bude práca baviť a s ktorými si navzájom budeme motiváciou. Tých z vás, čo vždy robia veci najlepšie ako vedia a zapadnú medzi nás. Hľadáme nadšencov do nášho profesionálneho tímu, ktorí vedia robiť svoju prácu dobre a s chuťou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2421674  Dátum zverejnenia: 18.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou