Vodič

PD Hlohovec

Miesto práce
Nitrianska 109, Hlohovec, Trnavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič

-práca v stabilnej spoločnosti
-sociálne výhody
-koncoročné odmeny
-stravovanie vo firme
-doplnkové dôchodkové sporenie

Záujemci o danú pozíciu musia poslať našej spoločnosti Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru a svoj Životopis.

Ďalšie informácie budú poskytnuté až na osobnom pohovore, na ktorý
budeme pozývať iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

5

Výhodou vodičské oprávnenie skupiny D

Poľnohospodárske družstvo vzniklo 1.1.1976 zlúčením ďalších troch susedných poľnohospodárskych družstiev, a to Pastuchov, Kľačany a Sasinkovo. V roku 2007 sa PD Hlohovec stalo väčšinovým vlastníkom Poľnohospodárskeho družstva Červeník.
-Rastlinná výroba je zameraná na pestovanie obilnín, olejnín, strukovín, cukrovej repy, krmovín, broskýň a pestovanie hrozna s vlastnou výrobou kvalitného sudového vína.
-Živočíšna výroba sa orientuje hlavne na výrobu mlieka, na výkrm HD, na výkrm ošípaných ako aj produkciu plemenných prasničiek.
-Technické služby zabezpečujú opravárenskú činnosť a využitie výkonnej techniky pre poľnú výrobu, špeciálnu výrobu.
-Pridružená výroba strojárskeho charakteru je zameraná na výrobu známych pneumatických sejačiek PNEUSEJ – ACCORD.
-V obchodnej činnosti družstvo prevádzkuje podnikovú predajňu a vlastný bitúnok s odbytom mäsa a vlastných mäsových výrobkov.

V Poľnohospodárskom družstve pracuje v súčasnej dobe 213 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PD Hlohovec
Nitrianska 109
920 12 Hlohovec

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eduard Zeleňák
Tel.: 0905535094
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3109849   Dátum zverejnenia: 10.7.2017