Údržbár

PD Hlohovec

Miesto práce
P. D. Hlohovec, Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy: 4,00 Eur na hodinu, Variabilná zložka mzdy: Možné prémie od 0% do 25%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržbárske a zámočnícke práce.

- práca v stabilnej spoločnosti
- príplatok zamestnávateľa na DDS
- sociálne výhody
- koncoročné odmeny
- firemné rekreačné zariadenia
- stravovanie vo firme

Budeme kontaktovať iba záujemcov, ktorí majú predpoklady na uvedenú pracovnú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vodičské oprávnenie sk.B výhodou
- prax v odbore údržbárskych a zámočníckych prác
- zváračský preukaz
- samostatnosť, zodpovednosť

Poľnohospodárske družstvo hospodári od r. 1976 v 4 katastroch - Hlohovec, Pastuchov, Kľačany a Sasinkovo. V roku 2007 sa PD Hlohovec stalo väčšinovým vlastníkom PD Červeník. Rastlinná výroba je zameraná na pestovanie obilnín, olejnín, strukovín, cukrovej repy, krmovín a pestovanie hrozna s vlastnou výrobou kvalitného sudového vína. Živočíšna výroba sa orientuje hlavne na výrobu mlieka, na výkrm HD a na výkrm ošípaných. Technické služby zabezpečujú údržbu objektov, energetických zdrojov a zariadení, prevádzku bioplynovej stanice a dopravné služby. Pridružená výroba strojárskeho charakteru je zameraná na výrobu pneumatických sejačiek PNEUSEJ. V obchodnej činnosti družstvo prevádzkuje podnikovú predajňu a vlastný bitúnok s odbytom mäsa a vlastných mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2776226  Dátum zverejnenia: 31.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy: 4,00 Eur na hodinu, Variabilná zložka mzdy: Možné prémie od 0% do 25%