Opravár nákladných vozidiel a poľnohospodárskych strojov

PD Hlohovec

Miesto práce
Poľnohospodárske družstvo Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie údržby a opráv vozidiel a poľnohospodárskych strojov

-práca v stabilnej spoločnosti
-sociálne výhody
-koncoročné odmeny
-stravovanie vo firme
-doplnkové dôchodkové sporenie
-každoročne organizovaný ples pre zamestnancov

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B, C, T

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SOU v obore
Zváračský preukaz
Prax výhodou
Znalosti v obore auto-elektrikár -výhodou

Poľnohospodárske družstvo vzniklo 1.1.1976 zlúčením ďalších troch susedných poľnohospodárskych družstiev, a to Pastuchov, Kľačany a Sasinkovo.
-Rastlinná výroba je zameraná na pestovanie obilnín, olejnín, strukovín, cukrovej repy, krmovín, broskýň a pestovanie hrozna s vlastnou výrobou kvalitného sudového vína.
-Živočíšna výroba sa orientuje hlavne na výrobu mlieka, na výkrm HD, na výkrm ošípaných ako aj produkciu plemenných prasničiek.
-Technické služby zabezpečujú opravárenskú činnosť a využitie výkonnej techniky pre poľnú výrobu, špeciálnu výrobu.
-Pridružená výroba strojárskeho charakteru je zameraná na výrobu známych pneumatických sejačiek PNEUSEJ – ACCORD.
-V obchodnej činnosti družstvo prevádzkuje podnikovú predajňu a vlastný bitúnok s odbytom mäsa a vlastných mäsových výrobkov.

V Poľnohospodárskom družstve pracuje v súčasnej dobe 213 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PD Hlohovec
Nitrianska 109
920 12 Hlohovec
ID: 2756013   Dátum zverejnenia: 4.11.2016