Enviromentálna problematika, oblasť odpadového hospodárstva, ochrany vôd a ovzdušia, druhotných palív

PCP Invest, s.r.o.

Miesto práce
Niklova 4346/0, 926 01 Sereď, okres Galanta
Termín nástupu
15.02.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zabezpečenie vstupných surovín pre pyrolýzne zariadenia, kontrola kvality vstupnej suroviny a vedenie skladovej evidencie
-Vedenie evidencie týkajúcej sa výrobného procesu produkcie kvapalných druhotných palív
-Tvorba pravidelných hlásení v oblasti odpadového hospodárstva a znečisťovania ovzdušia, príprava podkladov a výpočty poplatkov pre oblasť enviro (NEIS, KO, NO atď.)
- Pravidelné zaznamenávanie zmien v odpadovom, vodnom hospodárstve a v oblasti ochrany ovzdušia a implementácia zmien
- zabezpečovaťnie chodu prevádzky v súlade s požiadaviadavkami štátnej správy v oblasti životného prostredia a s environmentálnou politikou a súlade s platnou legislatívouv
-zastupovanie spoločnosti v styku s inštitúciami štátnej správy v oblasti životného prostredia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Enviromentalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PCP Invest, s.r.o. je spoločnosť, ktorá využíva technologické zariadenia na proces katalytickej depolymerizácie ostatných odpadov s výstupom ropných frakcií ktoré budú využité v kogeneračných jednotkách na vysoko účinnú kombinovanú výrobu elektrickej energie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2427232  Dátum zverejnenia: 8.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou