Zmenový majster

PCP Invest, s.r.o.

Miesto práce
Niklova 4346/0, 926 01 Sereď, Galanta
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie bezporuchovej prevádzky zariadení výrobného komplexu zhodnocovania odpadných plastov procesom katalytickej depolymerizácie, (obsluha pyrolýznych zariadení, kontrola vstupnej suroviny a jej plnenie do zariadenia, kontrola kvality a kvantity vyrobených kvapalných frakcií, kontrola skladového hospodárstva, asistencia pri výdaji – plnení olejovej frakcie) do transportnej cisterny, kontrola kogeneračných jednotiek, samostatné odstraňovanie neštandardných stavov procesu a zariadení, v zložitejších prípadoch spolupráca pri ich odstraňovaní.
Návrhy na zlepšenie chodu technológie, úpravu zariadení, o organizácie pracoviska.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

spracovanie plastov, výroba elektrickej energie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax minimálne 3 roky (technika, montáže - nie pri páse)
- elektrikár
- platná vyhláška č.22 - samostatný elektrikár
- kúrenár, plynár, mechanik

PCP Invest, s.r.o. je spoločnosť, ktorá využíva technologické zariadenia na proces katalytickej depolymerizácie ostatných odpadov s výstupom ropných frakcií ktoré budú využité v kogeneračných jednotkách na vysoko účinnú kombinovanú výrobu elektrickej energie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Niklova 4346/0
926 01 Sereď

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriel Halgoš
Tel.: 0917 637 780
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2300391   Dátum zverejnenia: 22.9.2016