Editor produktov na Webshope s FR alebo IT jazykom

Columbus.net s.r.o.

Miesto práce
Klemensova 2/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.02.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S čo najskorším nástupom hľadáme produkt editora na náš Webshop.
Prevádzkujeme niekoľko internetových obchodov s elektronikou vo Švajčiarsku, Nemecku a Rakúsku. Ponuka nášho webshopu obsahuje vyše 250.000 produktov a máme už vyše 1 milióna zákazníkov. V Bratislave máme k dispozícii moderné priestory pre vývoj softwaru a administratívu.

Ponúkame zaujímavú pozíciu v inovatívnej internetovej firme s vysokým potenciálom rastu. My nepracujeme iba s technológiami, my ich vytvárame.

Jedná sa o kreatívnu pozíciu v stále sa meniacej sfére. Daľej Vás v Bratislave čaká malý, dobre a rodinne organizovaný tím ľudí.

Pracovná náplň:
- Zakladanie nových/úprava starých produktov vo webshope
- Vyhladávanie vhodných obrázkov k produktom
- Zisťovanie technických údajov k produktom
- Sledovanie produktových trendov
- Všeobecná podpora produktovému menežmentu

- Flexibilný pracovný čas
- Mladý a motivovaný tím s atmosférou startupu
- Zázemie medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť sa aktívne podielať na procesoch firmy
- Priestory v centre Bratislavy
- Možnosť nástupu ihneď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Veľmi dobrú znalosť jazyka (kombinácia inych jazykov je veľkou výhodou nie však podmienkou)
- Záujem o produkty vo sfére elektro
- Precíznosť, zodpovednosť a samostatnosť pri práci
- Vysoké nasadenie a nadčenie pre nové technológie
- Dobré používateľské znalosti MS Office

Skupina PCP ktorej je Columbus.net súcastou prevádzkuje sieť švajčiarskych internetových obchodov so spotrebnou elektronikou, ktorých stále sa rozširujúca ponuka presahuje 1.000 000 produktov. Za posledné obdobie sme narástli viac ako dvojnásobne a od svojho vzniku (v roku 1998) sme obslúžili viac ako 1 milión zákazníkov nielen vo Švajčiarsku, ale aj susednom Nemecku a Rakúsku.
Ako prosperujúca švajčiarska spoločnosť, ponúkame príjemné pracovné prostredie, stabilné zázemie a živú startupovú atmosféru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2903529  Dátum zverejnenia: 23.1.2017