Team Leader vývojového tímu (.NET)

Columbus.net s.r.o.

Miesto práce
Klemensova 2/A, Bratislava, 811 09
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
atraktívny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vývoj webových aplikácií
- Vývoj mobilných verzií e-commerce produktov
- Vedenie projektu a riadenie tímu vývojárov
- Návrh nových funkcionalít
- Používanie najmodernejších technológií
- Znalosti s ASP.NET, C#, JavaScript, HTML/CSS, KnockoutJS, AngularJS
- Riadenie projektov

- Motivačný plat
- Dynamický tím ľudí
- Menšia švajčiarska firma, dynamicky rastúca pobočka v centre Bratislavy
- Kariérny rast
- Jazykové kurzy, teambuildingy, ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

ASP.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
SQL - Pokročilý

- Orientácia na Microsoft technológie - ASP.NET/C#/MS SQL
- Prax v oblasti web developmentu
- Vývoj Single Page aplikácií
- Pokročilé OOP
- JavaScript, HTML/CSS
- Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni

Skupina PCP ktorej je Columbus.net súcastou prevádzkuje sieť švajčiarskych internetových obchodov so spotrebnou elektronikou, ktorých stále sa rozširujúca ponuka presahuje 1.000 000 produktov. Za posledné obdobie sme narástli viac ako dvojnásobne a od svojho vzniku (v roku 1998) sme obslúžili viac ako 1 milión zákazníkov nielen vo Švajčiarsku, ale aj susednom Nemecku a Rakúsku.
Ako prosperujúca švajčiarska spoločnosť, ponúkame príjemné pracovné prostredie, stabilné zázemie a živú startupovú atmosféru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2578103  Dátum zverejnenia: 12.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: atraktívny